Poznaliśmy serwis, który naprawi smartfony OPPO z polskiej dystrybucji

oppo rx17 pro (3)

31 stycznia OPPO oficjalnie zadebiutuje w naszym kraju. Na polskim rynku ma pojawić się kilka modeli smartfonów chińskiego producenta, ale konkretne modele nadal nie są znane. Teraz dystrybutor opublikował informacje na temat serwisu, który będzie prowadził naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne!

S.B.E. Polska serwisantem OPPO

Serwis ruszy oczywiście w momencie startu sprzedaży smartfonów OPPO w Polsce. Wszystkie urządzenia producenta z Państwa Środka są objęte 24-miesięczną gwarancją, która obejmuje także baterie wbudowane. Dołączone w zestawie akcesoria posiadają natomiast 6-miesięczny okres gwarancyjny. OPPO dołożyło wszelkich starań, by kontakt klienta z serwisem był przede wszystkim łatwy i przyjemny. Konsumenci będą mogli wybrać najwygodniejszy dla nich sposób zgłoszenia się o pomoc. Zarówno na stronie samego serwisu, jak i startującej w najbliższym czasie polskiej stronie marki, pojawią się formularze, które przekierują zapytanie bezpośrednio do zespołu techników. Oczywiście będzie dostępna także opcja kontaktu telefonicznego oraz całkowicie bezpłatny chat online z konsultantem, który postara się odpowiedź na wszystkie pytania nurtującego danego użytkownika.

oppo polska (1)

W przypadku gdy zajdzie konieczność zwrotu smartfona, wymiany na nowy lub naprawy także postawiono na wygodę. Cały proces przebiega w formacie door-to-door – oznacza to, że kurier przyjedzie w umówionym terminie pod wskazany przez nas adres, odbierze urządzenie i przekaże je do serwisu. Tego typu gwarancja staje się powoli standardem, ale widać, że OPPO stara się zrobić wszystko by wzrok potencjalnych klientów zwróci się w stronę telefonów producenta z Państwa Środka.

Zobacz też: 10 rocznica OPPO – poznajcie najważniejsze telefony tej marki

Osoby, które wysłały telefon do serwisu będą mogły na bieżąco monitorować status naprawy na stronie serwisu. Wszystkie usługi dotyczą smartfonów OPPO zakupionych w oficjalnej polskiej dystrybucji. Najprawdopodobniej nie będziemy w stanie, nawet odpłatnie, naprawić telefonu pochodzącego bezpośrednio z Chin. Z niecierpliwością czekamy na polską premierę!

Jakie modele waszym zdaniem powinny pojawić się w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!