Prawdopodobnie powstaną cztery warianty iPhone 12!

iphone 11 pro front napis hello

Jeszcze nie tak dawno temu światło dzienne ujrzały nowe smartfony od Apple, a już pojawiają się pogłoski na temat ich następców. Według najnowszych doniesień, iPhone 12 ma być dostępny w aż czterech różnych wariantach. Czym mają się różnić i skąd to wiemy?

iPhone 12 w rozmiarach dla każdego?

Według jednego z bardziej sprawdzonych źródeł, japońskiego bloga Macotakara, seria iPhone 12, która zadebiutuje w tym roku, ma liczyć czterech reprezentantów. Taką najbardziej zauważalną różnicą pomiędzy nimi ma być ich rozmiar, mają być dostępne warianty z ekranem o przekątnej wynoszącej 5.4, 6.1 oraz 6.7 cala. Najmniejszy z nich ma mieć wysokość gdzieś pomiędzy nadchodzącym iPhone 9 a iPhone 8, obie wersje o przekątnej 6.1 cala wielkością mają być między iPhone 11 a iPhone 11 Pro Max, zaś największy wariant ma być większy od iPhone 11 Pro Max.

Warto przeczytać: Motorola RAZR w końcu pojawi się w Polsce. Oficjalna premiera ogłoszona

Jak jednak zauważyliście, mają być dostępne trzy różniące się rozmiarem urządzenia, a wspomniałem o czterech wariantach. Otóż będą dwie wersje o przekątnej 6.1 cala. Różnić mają się ilością aparatów, pierwsza z nich ma mieć z tyłu dwa oczka, zaś druga – trzy, w tym sensor ToF 3D.

iphone 11 pro tył
iPhone 11 Pro

Jak natomiast ma to wyglądać w pozostałych dwóch wariantach? Ten najmniejszy ma zostać wyposażony w dwa aparaty na pleckach, a największy ma mieć takie samo zestawienie, co bogatsza wersja 6.1-calowa. Mówi się też, że nadchodzące urządzenia od Apple stylistyką mają nawiązywać nieco do o wiele starszego modelu, iPhone 4. Przyznam, że to byłoby naprawdę ciekawe, takie nawiązanie do przeszłości. Myślę, że to mogłoby się udać i pewnie spotkałoby się to z bardzo pozytywnym odbiorem. Mnie osobiście te informacje zaciekawił i nie mogę doczekać się premiery nowych iPhone’ów, mimo że nie jestem fanem tej marki.

A czy Wy też czekacie na ich premierę? Jak myślicie, czy te plotki się potwierdzą? Co sądzicie o tym, iż Apple planuje wypuścić stosunkowo małe smartfony?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!