Premiera nowego smartfonu POCO coraz bliżej?

POCO logo

POCOPHONE F1 sporo namieszał na rynku smartfonów. Flagowa wydajność i niska cena raczej nie szły nigdy w parze, lecz to urządzenie to zmieniło. Tym samym, marka ta, która od niedawna jest niezależna od Xiaomi, zdobyła sobie wielu fanów, którzy czekają na kolejny smartfon z ich rąk. Wiele wskazuje na to, że już niedługo możemy ujrzeć ich nowy produkt!

W sieci pojawił się plotki o POCO F2 Lite

Na kanale RevAtlas w serwisie YouTube pojawił się interesujący materiał. Według przedstawionych tam materiałów, w tym roku POCO miałoby zaprezentować trzy nowe smartfony. Jednym z nich miałby być POCO F2 Lite, którego rzekome zdjęcia zostały tam zaprezentowane. Oczywiście, nie są to w żaden sposób oficjalne informacje, lecz jedynie plotki. Radzę podchodzić do tego z dystansem, jako ciekawostkę, choć nie wykluczam, że bardzo możliwe jest to, iż to prawda.

Dość łatwo akurat podrobić takie napisy w menu, lecz akurat jestem skłonny uwierzyć w to. Wyglądam przypomina faktycznie taki “lajtowy” smartfon, chociażby przez nie jakoś szczególnie małe ramki wokół wyświetlacza. W sieci pojawiła się również jego rzekoma specyfikacja. Przyznam, że jeśli będzie to nadal bardzo tanie urządzenie, jak na swoją wydajność, to może on zrobić niezłą furorę. Jego sercem ma być Snapdragon 765 wspomagany przez 6 GB pamięci operacyjnej. Mówi się, że za jego zasilanie odpowiadać ma bateria o pojemności aż 5000 mAh. To brzmi naprawdę nieźle! Do tego należy wspomnieć, iż najprawdopodobniej otrzyma 48-megapikselowy aparat, zapewne Sony IMX586. To wszystko, według plotek, pracować ma już na start pod kontrolą Androida 10.

Warto przeczytać: OPPO A31 (Reno S) otrzymuje certyfikat Bluetooth. Znamy specyfikację tego modelu!

Jeśli to się okaże prawdą, to uważam, że będzie szalenie popularny. Myślę, na podstawie ceny POCO F1, że cena POCO F2 Lite może wynosić nawet mniej, niż 1000 zł. To jednak tylko i wyłącznie moje spekulacje. Jestem szalenie ciekaw tego, kiedy ma się odbyć jego premiera. Wyczekuję jej z niecierpliwością!

Bylibyście chętni na takie urządzenie? Jak myślicie, ile mógłby kosztować ten smartfon?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!