Premiera smartwatcha Realme jest coraz bliżej!

realme

Realme prężnie się rozwija i zdobywa klientów na całym świecie. Ich produkty już niedługo zawitają także do Polski, a zacznie się to od zaprezentowania dwóch smartfonów. Niedługo firma ta planuje wypuścić swojego pierwszego smartwatcha, jego premiera zbliża się dużymi krokami.

Co wiemy na jego temat?

W sumie to tak naprawdę prawie nic, producent wciąż nie zdradził nic konkretnego na jego temat. Skąd zatem wiadomo, że już niedługo ujrzy on światło dzienne? Urządzenie to, oznaczone jako RMA183, co pokrywa się ze wcześniejszymi doniesieniami o smartwatchu od Realme, otrzymał certyfikację IMDA. Nie zdradza nam jednak ona nic, co byłoby dla nas w jakikolwiek sposób interesujące. Jedynie możemy wywnioskować, że to urządzenie o niskiej mocy, które komunikuje się z innymi sprzętami za pomocą Bluetooth.

Zobacz także: OPPO Watch już niedługo może zadebiutować w Europie Zachodniej

Nie jest to jednak jedyna rzecz, o której wiemy na jego temat. Już jakiś czas temu, jeszcze w lutym, CEO Realme na swoim Twitterze udostępnił ciekawy materiał wideo. Widzimy na nim całą masę sprzętów, które firma ta może planować wprowadzić na rynek. Oprócz smartbanda, który niedawno został wprowadzony do sprzedaży, widzimy tam także na samym początku wideo właśnie wcześniej wspomnianego smartwatcha.

Najlepiej możemy mu się przyjrzeć w 4 sekundzie tego spotu, lecz pojawia się także w 42 sekundzie. Widzimy, że będzie miał okrągłą kopertę z dwoma przyciskami po prawej stronie. Szkoda, że nie możemy mu się lepiej przyjrzeć, a sam materiał jest w dość kiepskiej jakości. Jestem bardzo ciekaw, co finalnie zaoferuje nam marka Realme w swoim pierwszym smartwatchu. Kolejną kwestią, która mnie bardzo ciekawi to to, kiedy zobaczymy resztę urządzeń, które widzimy w powyższym filmiku. Może choć część z nich ukaże się razem z inteligentnym zegarkiem?

Napiszcie w komentarzach co sądzicie o tej marce. Podobają Wam się ich urządzenia? Jak myślicie, czy ich smartwatch będzie wart uwagi i pojawi się w naszym kraju?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!