Prezentownik 2021: prezenty do 100 złotych!

prezentownik
(fot. Brett Sayles z Pexels)

Dobry i trafiony prezent wcale nie musi być drogi. Dlatego postanowiłem znaleźć kilka ciekawych produktów, których cena nie jest wyższa niż te symboliczne 100 złotych. Co takiego można zakupić?

Raspberry Pi Zero 2 W

Cena: 79,90 złotych

Jest to niewielki komputer typu SBC, który da się schować niemalże wszędzie i pobiera on mało energii. Możliwości jednak są ogromne. Można go wykorzystać do nauki programowania, ale też do projektów DIY. Chociażby możemy zbudować narzędzie do blokowania reklam i skryptów śledzących Pi-Hole w całej sieci. Można także Raspberry zamienić w urządzenie dające funkcje smart naszemu telewizorowi. Albo też może zostać bazą danych do innych projektów.

Raspberry Pi Zero 2 W
(fot. Raspberry Pi Zero)

Edifier X3

Cena: od 80 do około 120 złotych

Jeśli ktoś pyta mnie jakie tanie słuchawki TWS wybrać, to niemalże zawsze polecam Edifier X3. Są ku temu dobre powody. Przede wszystkim działają one stabilnie i nie mają problemów z połączeniem. Ponadto oferuję Bluetooth 5.0 co znacznie obniża opóźnienia.

edifier x3

Świetną dokładką jest obsługa AptX oraz oczywiście bardzo dobra jakość audio. Nie można zapomnieć o ładnym designie i formie, bowiem te wygodnie leżą w uchu. Do zalet możemy zaliczyć też case, który jest malutki i spokojnie zmieści się w kieszeni spodni.

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Green Cell PowerPlay 10S 10000 mAh

Cena: 99 złotych

Power Bank to dosyć typowe akcesorium. To jednak nie znaczy, że nie jest ono ważne. Dobry power bank może nam uratować dzień. PowerPlay jest naprawdę dobrym wyborem. Przede wszystkim jest całkiem bezpieczny i wykonany z wytrzymałych materiałów. Do tego jego obudowa jest smukła i niewielka, dzięki czemu nie ciąży nam chociażby w plecaku.

green cell power bank

Obsługuje on też technologię Power Delivery. To sprawia, że pozwoli nam nie tylko podładować smartfon, słuchawki czy zegarek, ale nawet laptopa. Tak, zarówno mojego ThinkPada, jak i Huawei’a jest w stanie nieco podładować, co w wielu przypadkach uratowało mi dzień.

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Samsung 64GB BAR Plus

Cena: 69 złotych

Co prawda, żyjemy w czasach chmur, jednak są momenty kiedy dobry pendrive po prostu się przydaje. Świetnym wyborem okazać się może Samsung 64GB BAR Plus. Cechuje się on wytrzymałą obudową oraz standardem USB 3.1 Gen.1. To sprawia, że osiągane wyniki są naprawdę dobre, a odczyt sięga 300 MB/s. Do tego pojemność 64 GB sprawia, że spokojnie pozwoli nam pomieścić bardzo dużo danych, zwłaszcza zdjęć czy innych dokumentów.

samsung bar plus

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!