[AKTUALIZACJA] Programy Adobe Creative Cloud do odebrania za darmo!

[AKTUALIZACJA] Programy Adobe Creative Cloud do odebrania za darmo!

Programy Adobe Creative Cloud są uważane za najlepsze w swojej dziedzinie i korzystają z niej nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy. Niestety, są to również wyjątkowo drogie aplikacje. Na szczęście istnieje sposób aby móc z nich korzystać za darmo, ale musisz być uczniem, studentem bądź nauczycielem.

Programy Adobe Creative Cloud za darmo!

National Geographic uruchomiło specjalną promocję, dzięki której każdy uczeń, student oraz nauczyciel może otrzymać dwuletni, w pełni darmowy dostęp do programów Adobe Creative Cloud, dzięki której można legalnie korzystać z między innymi Photoshopa, Illustratora czy Lightrooma.

Jak więc otrzymać darmową, dwuletnią licencję? To bardzo proste! Należy wejść na >>tę stronę<< i wybrać czy jesteśmy uczniem/studentem, czy nauczycielem. Po wybraniu odpowiedniej opcji musimy się zarejestrować. Uwaga: usługa poprosi o podanie nazwy placówki, do której uczęszczamy.

Po potwierdzeniu rejestracji powinniśmy otrzymać dostęp do aplikacji. Muszę jednak dodać, że stroną z promocją jest niezwykle oblegana i działa ona niezwykle wolno, a nawet czasami w ogóle nie pozwala na połączenie się. Nie ma co się jednak poddawać, bowiem nagroda jest naprawdę ogromna.

Warto przeczytać: Studenci mają taniej #2: Logitech, Standard Notes, JetBrains

Ja co prawda korzystam z darmowych i otwartoźródłowych zamienników, jednak wiem, że aplikacje Adobe Creative Cloud są naprawdę bardzo dobre. Dlatego też sam skorzystałem z promocji, jednak dostanie się na witrynę rejestracji użytkownika było naprawdę trudne.

Korzystacie z aplikacji Adobe? Dajcie znać w komentarzu!

Aktualizacja:

Jak się okazuje, promocja została tymczasowo zawieszona. Niestety, nie wiemy kiedy wróci.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!