Strona główna Aktualności Projekty CAD nowych iPhone'ów pojawiły się w sieci. Czy właśnie tak będą...

Projekty CAD nowych iPhone’ów pojawiły się w sieci. Czy właśnie tak będą wyglądać nadchodzące smartfony Apple?

-

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie jednocześnie coraz bliżej do premiery nowych iPhone’ów, na które czeka tak naprawdę cały świat. Pierwsze plotki dotyczące tych urządzeń pojawiały się w sieci już na początku tego roku, ale teraz opublikowano rendery mające rzekomo idealnie odwzorowywać wygląd nowości giganta z Cupertino. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Kwadratowa wyspa na aparaty wydaje się wręcz pewniakiem

Warto zaznaczyć, że projekty CAD i rendery, które zostały wykonane na ich podstawie nie pochodzą bezpośrednio od firmy Apple, a co za tym idzie musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. W każdej plotce jest jednak pewne ziarno prawdy i myślę, że tak będzie i w tym przypadku. iPhone XI oraz XI Max mają otrzymać trzy aparaty tylne. Tym samym będą to pierwsze smartfony giganta z Cupertino z taką liczbą oczek umiejscowionych na pleckach. Przód obu jest praktycznie identyczny jak w znanych nam już iPhonach XS i XS Max zaprezentowanych w zeszłym roku. iPhone XI ma otrzymać wyświetlacz o przekątnej 5,8 cala, a iPhone XI Max 6,5 cala.

Najtańszy z tegorocznych smartfonów firmy Apple, iPhone XIR, otrzyma nie trzy a jedynie dwa aparaty tylne. Oczywiście i tutaj widzimy rozwój, ponieważ iPhone XR miał pojedynczy aparat. Bez wątpienia za ilością aparatów nie idzie także jakość, ale większa ilość oczek daje użytkownikowi możliwość skorzystania z zupełnie nowych trybów takich jak szeroki kąt czy bezstratny zoom optyczny. Najtańszy z iPhonów ma otrzymać ekran o przekątnej 6,1 cala.

Zobacz także: Kolejny program naprawczy dla laptopów Apple. Tym razem dotyczy ubiegłorocznych MacBooków Air

Specyfikacja nowości giganta z Cupertino pozostaje tajemnicą. Bez wątpienia usłyszymy o niejednej nowej funkcji i ciągłym rozwoju, ale dopiero rzeczywistość czyli testy i wrażenia użytkowników pokażą czy faktycznie nowe iPhony mają sens. Miejmy nadzieję, że Apple ma jakiegoś asa w rękawie, którym zaskoczy nas wszystkich.

Co myślicie o tak wyglądających nadchodzących iPhonach? Czekacie na ich premierę? Zapraszamy do dyskusji!
Źródłoslashleaks

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej