PROMOCJA: Empik Music do wzięcia za darmo na 3 miesiące!

Empik Music

Co ciekawe, zaledwie kilka dni temu skończył się mój okres premium w Empik Music, który uzyskałem za darmo dzięki promocji, a tu już wpadła kolejna okazja! Wykorzystując pewien kod bonusowy możecie otrzymać aż 3 miesiące konta premium za darmo!

Empik Music

Zapewne każdy z Was zna sklep Empik, w którym można kupić książki, płyty z muzyką, a nawet gazety czy zeszyty (wszak Empik to skrót od Elektronika Muzyka Prasa i Książki). Empik około rok temu postanowił wystartować z czymś nowym – Empik Music. W skrócie, jest to serwis streamingowy, oferujący dostęp do ogromnej biblioteki muzyki w zamian za opłatę abonamentową. Zapewne wielu z Was korzysta ze Spotify lub Tidal, a więc zasada działania Empik Music nie jest Wam obca.

Empik Music to w pełni polska usługa streamingowa oferująca miliony przeróżnych piosenek od różnych wytwórni. Muszę zaznaczyć, że Empik Music pozwala na skopiowanie gotowych playlist z innych podobnych usług. W aplikacji pojawić się mają playlisty tworzone przez osoby znane – blogerów, influencerów czy dziennikarzy muzycznych, co daje nam dostęp do ulubionej muzyki lubianych przez nas twórców i osobowości.

Empik Music Premium za darmo na 3 miesiące!

Ile kosztuje Empik Music? Odgórnie zapłacony miesiąc kosztuje 19,99 zł, 3 miesiące 59,97 zł, 6 miesięcy 104,99 zł (co daje 17,50 miesięcznie) lub 199,99 złotych za 12 miesięcy (czyli 16,67 za miesiąc). Co ciekawe, za usługę można zapłacić w salonie Empik, co jest przydatne kiedy nie mamy karty płatniczej bądź nie chcemy podawać jej danych.

Z okazji premiery nowego singla Krzysztofa Zalewskiego, który na wyłączność pojawił się w Empik Music, firma uruchomiła specjalną promocję, z której każdy z nas może skorzystać i zyskać darmowe 3 miesiące premium. Co trzeba zrobić?

Musimy wejść na >>tę stronę<< i podać kod WILK. Po jego wpisaniu usługa poprosi nas o zalogowanie się (jeśli nie mamy konta w Empiku, to musimy je założyć), a następnie o potwierdzenie zakupu, gdzie formą płatności jest kupon.

empik music

Jak sprawdza się Empik Music?

Muszę się przyznać – nie korzystam z Empik Music regularnie. Z aplikacją najpierw miałem do czynienia około rok temu, a następnie w lutym bieżącego roku. Program działa stabilnie, a biblioteka dostępnych utworów ciągle się powiększa. Niestety, usługa nadal nie jest dostępna ani w formie aplikacji na desktopy, ani nawet w przeglądarce. Dla mnie to kompletnie zabija sens takiej usługi, bowiem muzyki najczęściej słucham z komputera.

Spróbowałem wyrywkowo wyszukać kilka piosenek z moich playlist i tak nieco ponad połowę udało mi się odnaleźć. Niestety, wielu artystów (również mowa tu o tych polskich) ma niepełną listę utworów – chociażby u Jana-Rapowanie brakuje albumu “Uśmiech”, a u wykonawcy Rysy mamy tylko jeden utwór. Jestem jednak pewien, że biblioteka jest aktualizowana, bowiem udało mi się odnaleźć soundtrack z gry Cyberpunk 2077.

Z jakiej usługi streamingowej korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Pepper

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!