PROMOCJA: Grand Theft Auto V do wzięcia kompletnie za darmo!

gta v

Choć swoją premierę miało już kilka lat temu, tak dalej Grand Theft Auto V pozostaje jedną z najpopularniejszych gier wideo. Tytułowi nie można odmówić świetnej grafiki, fabuły, udanego trybu sieciowego czy ogólnego klimatu. Co prawda, wielokrotnie można było wyrwać GTA V w dobrej cenie, ale jeszcze nigdy w tak atrakcyjnej!

W tym miejscu powinienem Wam nieco opowiedzieć o grze Grand Theft Auto V, jednak zastanawiam się czy to w ogóle ma sens. Zapewne większość z Was chociaż raz zagrała w jakąkolwiek grę z tej serii. GTA V póki co pozostaje najnowszą częścią, która w wersji PC debiutowała w kwietniu 2015 roku. Już jakiś czas temu zdecydowałem się na jej zakup i za każdym razem jak ją włączam to mam “banana na twarzy”. Muszę również wspomnieć, że gra jest stale rozwijana, dzięki czemu rozrywka nie powinna się nudzić.

Warto przeczytać: Spotify ma nowego konkurenta! Poznajcie Empik Music – polski serwis streamingowy!

Grand Theft Auto V za darmo? Tak, w Epic Games!

Już dzisiaj o godzinie 17:00 będziemy mogli zalogować się do sklepu Epic Games i “kupić” grę Grand Theft Auto V. Oczywiście cały zakup wynosi nas 0 złotych. Co ważne, to nie jest jakiś “okres próbny” – gra pozostanie w naszej bibliotece już na zawsze. GTA V będzie można odebrać za darmo do 21 maja.

Dzięki tak świetnej promocji każdy z nas będzie mógł wcielić się w jednego z trzech głównych bohaterów, poznać jego historie oraz nauczyć się mądrego korzystania z umiejętności specjalnych. A jak tryb fabularny się znudzi to zawsze pozostaje rozrywka sieciowa ;).

Graliście już w Grand Theft Auto V? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!