Promocja: Nova Launcher Prime za grosze! To już tradycja

Nova Launcher

Mówi się, że w życiu można być pewnym trzech rzeczy – śmierci, podatków oraz świątecznej promocji na Nova Launcher Prime. Nie inaczej jest i w tym roku, a cena jest naprawdę niska.

Nova Launcher Prime do wzięcia za grosze

Nova Launcher to jeden z najlepszych i najczęściej wybieranych launcherów na Androidzie. Oferuje on mnóstwo funkcji, stabilną pracę oraz naprawdę ogromne możliwości modyfikacji pod własne potrzeby. Sam korzystam z tego programu od kilku ładnych lat i nie mam zamiaru szukać alternatywy. Ba! równie długo korzystam z edycji Prime, czyli płatnej, odblokowującej kilka smaczków. Sam zakupiłem Prime w świątecznej promocji – takiej jak obowiązuje teraz.

Już w zasadzie tradycyjnie, Nova Launcher Prime można zakupić w obniżce podczas świąt Bożego Narodzenia. W tym roku promocja jest jeszcze lepsza! Otóż zamiast standardowych 19 złotych, przyjdzie nam zapłacić jedynie 29 groszy! To naprawdę świetna okazja.

Nova Launcher Prime
Nova Launcher Prime

Warto przypomnieć, że podczas ubiegłorocznej promocji koszt aplikacji wynosił 1,79 PLN, czyli znacznie więcej. Tak czy owak, w obydwóch cenach jest to zakup naprawdę wiele warty. W wersji premium, Nova Launcher pozwala na chociażby ustalenie własnych gestów. Sam zdecydowałem się na kilka i chociażby podwójne tapnięcie w ekran sprawia, że uruchamia mi się aplikacja tasks.org gotowa do dodania nowego zadania.

Przejdź >>tutaj<<, aby kupić Nova Launcher Prime!

Źródło: Sklep Google Play

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!