Promocja: pakiet biurowy SoftMaker Office NX Home 2021 do wzięcia na rok za darmo!

Promocja: pakiet biurowy SoftMaker Office NX Home 2021 do wzięcia na rok za darmo!

Do najpopularniejszych pakietów biurowych z pewnością należą Microsoft Office oraz darmowy i otwartoźródłowy LibreOffice. Warto jednak zaznaczyć, że tego typu aplikacji jest o wiele więcej i wartym wspomnienia jest SoftMaker Office. Jest on wydawany w kilku wersjach, w tym w darmowej, jednak to te płatne odsłony są po prostu lepsze. Jak się okazuje, możemy uzyskać rok subskrypcji Office NX Home 2021 kompletnie za darmo!

Z SoftMaker FreeOffice 2018 korzystam od jakiegoś czasu. Co prawda, nie jest to mój główny pakiet biurowy, ale traktuje go jako lżejszy i szybciej działający zamiennik dla WPS Office. Dodatkowo pakiet ten obsługuje popularny format ODT, czego zabrakło w WPS Writer. SoftMaker Office ma całkiem nowoczesny interfejs (przypomina mi ten z Microsoft Office 2007), w którym łatwo się odnaleźć. Niestety, znalazłem również wadę, a jest to brak sprawdzania poprawności pisowni w języku polskim (choć interfejs jest w pełni przetłumaczony).

Warto przeczytać: Manjaro Linux udowadnia, że społeczność jest najważniejsza

SoftMaker Office NX Home 2021 do wzięcia za darmo!

Office NX Home to pakiet biurowy przygotowany przez niemiecką firmę SoftMaker. Jest on płatny i to w ramach subskrypcji (miesięcznej lub rocznej). W rozliczeniu rocznym subskrypcja kosztuje 129,90 złotych. Na szczęście teraz trwa promocja, w ramach której pakiet biurowy możemy otrzymać za darmo!

Jak otrzymać Office NX Home 2021 za darmo? Należy wejść na >>tę stronę<< i odszukać ostatnią pozycję w sekcji Office NX Home. Będzie on oznaczony czerwonym napisem “tylko teraz 0,00 zł”, więc nie jest trudno odnaleźć. Co ważne, zanim wypełnimy zamówienie musimy zarejestrować się na stronie. Następnie klikamy w Zamów. Tam wypełniamy potrzebne dane do formularza (w tym adres rozliczenia). Co równie ważne, nie musimy podawać danych karty płatniczej, co też oznacza, że za rok, po zakończeniu subskrypcji, żadne pieniądze nie zostaną pobrane z naszego konta bankowego.

softmaker office

Po chwili na podany adres mailowy powinniśmy dostać klucz aktywacyjny wraz z linkami do pobrania pakietu biurowego. Program poprosi nas o podanie klucza podczas pierwszego uruchomienia. SoftMaker Office NX Home możemy zainstalować maksymalnie na 5 komputerach (lub na jednym firmowym) na systemach Windows, MacOS oraz Linux. Darmowa subskrypcja trwa 12 miesięcy, po zakończeniu tego okresu prawdopodobnie program nie będzie chciał działać, choć niektórzy twierdzą, że jedynie nie będziemy otrzymywać aktualizacji.

Z jakiego pakietu biurowego korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!