Promocja: Portal 2 do kupienia za grosze!

Portal 2
Portal 2

Portal i Portal 2 to kultowa “seria” od Valve, która do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Sam na nią polowałem do ogrania na Decku świetnie trafiłem, bowiem właśnie została przeceniona do zaledwie kilku złotych!

Portal 2 do kupienia za niecałe 5 zł

Jak ktoś lubi gry od Valve (tak jak ja), to zapewne zna Portal. Jest to gra na silniku z Half-Life 2, gdzie ponownie mamy do czynienia z działkiem grawitacyjnym, aczkolwiek tutaj otwiera ono portale. Jest to FPS, ale nie zabijamy wrogów, a rozwiązujemy łamigłówki polegające na wymyśleniu sobie trasy do wyjścia z poziomu. Sam Portala 1 już miałem i polowałem na dwójkę – tym bardziej, że nabyłem Steam Decka i granie w takie gry na tej konsolce jest naprawdę przyjemne.

No i wyczekałem swoje. Otóż właśnie teraz Portal 2 został przeceniony w Steam i kosztuje 4,59 zł. Trzeba się jednak pospieszyć, bowiem promocja kończy się za 26 godzin (tekst został opublikowany o około 17:00, 30 kwietnia).

Warto dodać, że jak ktoś już posiada Portal 1, to może zakupić bundle zawierający Portal 1 i Portal 2 – wtedy cena spada do 3,77 zł za Portala 2. Jeśli ktoś natomiast nie ma Portala 1, ale chciałby mieć, to może zakupić ten sam bundle – wtedy za dwie gry zapłaci 6,88 złotych.

Co jak co, ale jest to świetna promocja, która za zaledwie kilka złotych daje nam dostęp do świetnie dopracowanych gier.

Kliknij tutaj, aby zakupić Portal 2 Steam

Źródło: Steam

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!