Promocja: Sąsiedzi z piekła rodem na Androida za grosze!

sąsiedzi z piekła rodem

Jeśli lubicie pograć w przyjemne i wciągające gry, to zajrzyjcie do Sklepu Google Play. Tam czeka promocja na kultowy tytuł Sąsiedzi z Piekła Rodem.

Sąsiedzi z piekła rodem: Sezon 1 w promocji!

Nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś była popularna bardzo ciekawa i oryginalna gra, a mowa tu o „Sąsiedzi z piekła rodem”. Graficznie był to prosty tytuł, który potrafił wciągnąć na długie godziny. W grze jesteśmy gwiazdą reality show i naszym zadaniem jest uprzykrzanie życia sąsiadowi i to na milion sposobów.

Gra początkowo była dostępna na PC, ale od jakiegoś czasu zainstalujemy ją również na urządzeniach mobilnych. No i właśnie edycja premium znalazła się w promocji. Sąsiedzi z piekła rodem: Sezon 1 kupimy za 3,99 PLN (zamiast 16,99). Co prawda, nie jest to aż tak wysoka obniżka jak 2 miesiące temu (wtedy było to 2,49), ale nadal jest naprawdę tanio.

sąsiedzi z piekła rodem
Sąsiedzi z piekła rodem

Jak kupić grę? Wchodzimy do Sklepu Google Play i wybieramy >>tę aplikację<<. Klikamy na przycisk zakupu, deklarujemy odpowiednie informacje i po chwili powinniśmy być w stanie pobrać aplikację.

Źródło: Sklep Google Play

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!