Promocja: Windscribe VPN za darmo na aż rok!

windscribe vpn

VPN to chyba najpopularniejsze oprogramowanie, które tyczy się trochę tej trudniejszej części informatyki. Niestety, jest to usługa płatna, ale czasami trafią się ciekawe promocje. Tak jak teraz na popularny VPN Windscribe!

VPN (Virtual Private Network) to niezwykle popularna technologia, która daje nam wiele zalet. Chyba tą najpopularniejszą jest dostęp do materiałów ograniczonych regionalnie. Daleko szukać nie trzeba. Chociażby Netflix w Stanach Zjednoczonych oferuje znacznie więcej filmów i seriali, a telewizja internetowa CW nie pozwala oglądać takich seriali jak The Flash poza Ameryką Północną. Jak chcemy uzyskać dostęp do tych materiałów to najlepiej jest skorzystać z VPN.

Jak uzyskać Windscribe VPN za darmo na rok?

Jest to bardzo proste!

  1. Należy wejść na >>tę stronę<< i kliknąć w DOWNLOAD WINDSCRIBE VPN NOW.
  2. Na następnym ekranie strona poprosi nas o udostępnienie promocji. Nie musimy tego robić. Wystarczy poniżej kliknąć w przycisk I don't use Facebook, Twitter, or LinkedIn!.
  3. Kolejny ekran to już formularz. Nieważne jednak jakie dane tu podamy. Mail może być różny – podobnie jak kraj pochodzenia czy płeć. Ważne jednak, aby zaznaczyć urządzenie albo Mac, albo Windows. Nie można zapomnieć o zaznaczeniu Jestem człowiekiem.
  4. Następnie naciskamy przycisk GIVE IT TO ME NOW.
  5. W tym momencie zostanie podany nam voucher. Musimy sobie go zapisać.
  6. Przechodzimy na stronę z >>tego linka<< i rejestrujemy się w usłudze Windscribe VPN. Nie musimy podawać tego samego maila, co przy próbie uzyskania vouchera.
  7. Po zarejestrowaniu przechodzimy do ustawień konta i klikamy w Claim Voucher.
  8. Podajemy wcześniej uzyskany voucher i to już!
windscribe vpn
Efekt wpisania kodu

W ramach tego vouchera zyskujemy do 20 GB transferu miesięcznie w usłudze Windscribe VPN na aż rok. Jest to jedna z lepszych tego typu promocji, z jakimi miałem do czynienia. Promocja potrwa jeszcze przez kolejne 6 dni.

Korzystacie z VPN? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Pepper

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!