Promocje z okazji powrotu do szkoły na produkty Green Cell i nie tylko w Świecie Baterii

Promocje z okazji powrotu do szkoły na produkty Green Cell i nie tylko w Świecie Baterii

Czy tego chcemy, czy też nie już za kilka dni rozpocznie się kolejny rok szkolny. Z tego też powodu sklepy czy producenci elektroniki przygotowują specjalne promocje na urządzenia, które powinny przydać się uczniom w szkolnej ławce. Nie inaczej jest ze sklepem Świat Baterii!

Power bank Green Cell PRIME 10000 mAh

Pierwszym z urządzeń objętych promocją jest power bank Green Cell PRIME (jego recenzję znajdziecie tutaj). Regularna cena tego banku energii to 149,95 zł. W promocji kosztuje on 119,95 zł, ale użycie kodu rabatowego BTS10 dodatkowo obniżę tę cenę o kolejne 10%. Co zatem otrzymujemy za niespełna 110 zł? Przede wszystkim power banka o pojemności 10000 mAh. Wszystkie ogniwa zamknięte są w solidnej obudowie, która ma zagwarantować bezpieczeństwo oraz niezawodność samego urządzenia. Green Cell PRIME pozwala naładować urządzenia z mocą nawet 18 W i jest kompatybilny z technologią z praktycznie każdą technologią szybkiego ładowania. Oczywiście nie mogło zabraknąć zabezpieczenia przed przegrzaniem, głębokim rozładowaniem czy przeładowaniem.

Zamów power bank Green Cell Prime w promocyjnej cenie!

green cell prime

Zobacz także: PowROOT do Szkoły 2019 by ROOTBLOG

HUB USB-C Green Cell

Kolejnym gadżetem, który może okazać się rewelacyjnym rozwiązaniem, dla każdego kto posiada laptopa z USB C jest hub Green Cell. Z kodem BTS10 promocyjna cena 179,95 zł jest obniżana o kolejne 10% (regularna cena 224,95 zł). Adapter ten pozwala nam z jednego portu USB C zrobić aż siedem nowych portów. Wśród nich znajdziemy USB C PD, USB 3.0, 2x USB 2.0, HDMI (wsparcie dla 4K 30 Hz oraz FullHD 60 Hz), microSD oraz SD. Hub jest kompatybilny z każdym laptopem wyposażonym w port USB typu C.

Zamów Hub USB-C Green Cell w promocyjnej cenie!

Promocje z okazji powrotu do szkoły na produkty Green Cell i nie tylko w Świecie Baterii

Baterie akumulatorki 4x AAA 950 mAh

Promocja z okazji powrotu do szkoły obejmuje także jedną z nowości firm Green Cell czyli akumulatory niklowo-matolowo-wodorkowe AAA o pojemności 950 mAh i napięciu 1,2 V. Mają one zachować swoją wydajność przez wyjątkowo długi czas, a co więcej mogą pracować w zakresie temperatur od -20 do 60 °C. Zastosowanie nowoczesnych materiałów i zaawansowanej technologii produkcji sprawia, że korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne zarówno dla użytkowników jak i urządzeń. Cena? W regularnej sprzedaży za akumulatorki 4x AAA Green Cell trzeba zapłacić 19,95 zł. Promocyjna cena wynosi 15,95 zł, ale z kodem BTS15 możemy obniżyć ją o kolejne 15%!

Zamów baterie Green Cell w promocyjnej cenie!

Promocje z okazji powrotu do szkoły na produkty Green Cell i nie tylko w Świecie Baterii

Ładowarka Green Cell USB C 45W

Ładowarka o mocy 45 W została wyposażona zarówno w port USB C, wspierający technologię Power Delivery, jak i standardowe USB typu A. Urządzenie to może pełnić rolę idealnego zasilacza do telefonów, tabletów i laptopów, które wymagają mocy ładowania mniejszej lub równej 45 W. Co więcej wykorzystanie dwóch portów sprawia, że wystarczy nam jedna ładowarka do ładowania wielu urządzeń. W zestawie znajdziemy także przewód USB C na USB C o długości 2 m. Aktualnie ładowarka Green Cell USB C o mocy 45 W dostępna jest w sklepie Świat Baterii w cenie 99,95 zł, ale kod BTS20 obniża cenę aż o 20%.

Zamów ładowarkę USB-C Green Cell w promocyjnej cenie!

Promocje z okazji powrotu do szkoły na produkty Green Cell i nie tylko w Świecie Baterii

Xiaomi Mi Box S

Mi Box S to moim zdaniem jedno z ciekawszych urządzeń firmy Xiaomi. W Świecie Baterii z okazji rozpoczęcia roku szkolnego sprzęt ten został przeceniony na 268,95 zł, a dodatkowo kod BTS5 obniża cenę o kolejne 5%. W cenie tej ciężko znaleźć jakąkolwiek sensowną konkurencję dla Xiaomi Mi Box S. Urządzenie to łączymy z telewizorem lub monitorem poprzez kabel HDMI i otrzymujemy dostęp do pełnego Android TV. Netflix, przeglądanie sieci, YouTube, Spotify, HBO GO czy Tidal nie są jakimkolwiek wyzwaniem dla przystawki chińskiego giganta. Ja z całego serca polecam!

Zamów Xiaomi Mi Box S w promocyjnej cenie!

Promocje z okazji powrotu do szkoły na produkty Green Cell i nie tylko w Świecie Baterii

Ładowarka sieciowa Green Cell 5xUSB 52 W

Wieloportowe ładowarki sieciowe Green Cell są w mojej opinii prawdziwą rewelacją. Sam korzystam z wersji z trzema portami USB, ale z okazji powrotu do szkoły cena droższej, pięcioportowej (recenzję znajdziecie tutaj), wersji obniżona jest aż do 80,71 zł (po użyciu kodu BTS15). W ładowarce tej mamy do dyspozycji jeden pot wspierający Quick Charge 3.0 oraz cztery porty z wolniejszym ładowaniem. Niemniej jednak jeśli posiadamy power banki, słuchawki bezprzewodowe, smartwatche czy smartbandy oraz smartfona to sprzęt ten jest świetną opcją, aby ładować wszystkie urządzenia jedną ładowarką.

Zamów ładowarkę sieciową Green Cell w promocyjnej cenie!

hub ładujący greencell

Który z produktów objętych promocją z okazji powrotu do szkoły najbardziej przypadł wam do gustu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Sprawdź pozostałe promocje na rozpoczęcie roku szkolnego od Świat Baterii!

powroot do szkoły 2019

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!