Jak zacząć nowy rok, to z P…S Plus!

Jak zacząć nowy rok, to z P...S Plus!

Ten rok zdecydowanie trzeba mocno pożegnać i przywitać porządnie nowy rok. W tym chce nam pomóc Sony, które przygotowało dla nas naprawdę świetne tytuły w ramach abonamentu PS Plus na styczeń 2021 roku!

To będzie świetny miesiąc dla graczy

W styczniu 2021 roku, w ramach PS Plus, użytkownicy otrzymają trzy darmowe tytuły. Pierwszy z nich, jednocześnie chyba najciekawszy, to Shadow of the Tomb Raider. Świetna gra, w której to wcielamy się w rolę Lary Croft. Co więcej, jest to specjalna wersja, Definitive Edition, w ramach której mamy wiele dodatkowych rzeczy. Szkoda, że nie ma tego teraz, bo aż przypomniał mi się klasyk sylwestrowy. Wiecie, będę grał w grę… No chyba kończyć nie muszę.

Druga gra to GreedFall, gra RPG, w której przenosimy się w świat fantastyczny. Cieszy się ona całkiem niezłą opinią wśród recenzentów. Zawdzięcza to odpowiedniemu klimatowi, dobrej fabule i wieloma detalami, które finalnie czynią GreedFall grą godną polecenia.

Warto przeczytać: Kontroler Sony DualSense z oficjalnym wsparciem na Linuxie!

Na deser mamy Maneater, również grę RPG, gdzie wcielamy się w rekina. Tak, w rekina, w tą, drapieżną dużą rybę. Mamy tu do czynienia z otwartym światem, gdzie, zaczynając jako mały rekin, musimy poradzić sobie w oceanie. Musimy przetrwać walkę o życie, pokazać innym w tej wodzie, kto tu rządzi. Przyznam Wam, że to naprawdę może być ciekawa gra i z chęcią sam bym w to pograł.

Jak widać, nadchodzący miesiąc będzie dobrym miesiącem dla użytkowników PlayStation. Głównie to dzięki Shadow of the Tomb Raider, to na pewno przyciągnie masę nowych użytkowników do zakupu tego abonamentu.

Skorzystacie z dobrodziejstw PS Plus w styczniu?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!