Pamiętasz grę Rayman? Masz teraz świetną okazję aby ją sobie przypomnieć!

Pamiętasz grę Rayman? Masz teraz świetną okazję aby ją sobie przypomnieć!

Pierwszy raz z grą Rayman spotkałem się wiele lat temu w szkole podstawowej, a dokładnie w świetlicy, gdzie na wiekowych – nawet na tamten moment – komputerach było wiele kultowych gier. Właśnie jedną z nich był Rayman, do którego wróciłem kilka lat później na Androidzie. Jak się jednak okazuje, komputerowe wersje Raymana znalazły się w świetnej promocji!

Rayman to pełna kolorów i niezwykle wciągająca platformówka, która zainteresuje nie tylko młodego, ale również tego starszego gracza. W grze wcielamy się w tytułowego Raymana, którym przemierzamy i ratujemy świat. Myślę, że prawie każdemu gra ta może się po prostu spodobać, tym bardziej, że jej wymagania sprzętowe nie są zbyt wysokie.

Warto zobaczyć: Gry z serii Worms znalazły się w świetnej promocji!

Gry z serii Rayman w świetnej promocji!

Jak się okazuje, gry z serii Rayman trafiły do świetnej promocji, dzięki której możemy sporo zaoszczędzić. Jak prezentuje się obniżka?

Oczywiście wszystkie promocje obowiązują w Ubistoft Store i aby z nich skorzystać należny najpierw założyć tam konto użytkownika. Warto dodać, że w promocji znalazło się wiele innych tytułów, między innymi The Crew czy STEEP. Ze wszystkimi obniżkami możecie zapoznać się >>tutaj<<.

Graliście kiedyś w Raymana? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!