Realme Band zadebiutuje już 5 marca. Co wiemy na temat tej opaski sportowej?

Realme Band zadebiutuje już 5 marca. Co wiemy na temat tej opaski sportowej?

Już 6 marca zobaczymy kolejne nowości firmy Realme. Chiński producent tego dnia zaprezentuje światu smartfony Realme 6 oraz 6 Pro, ale dodatkowo fani urządzeń mierzących codzienną aktywność także znajdą coś dla siebie. Opaska sportowa, która już niedługo trafi na rynek zapowiada się naprawdę ciekawie!

Realme Band

Nadchodząca opaska sportowa jest tak naprawdę pierwszym urządzeniem tego typu w portfolio Realme. Pierwsze informacje na temat tego sprzętu zostały już opublikowane w sieci przez samego chińskiego producenta. I bez wątpienia Realme Band może być czymś co znajdzie swoich fanów. To, co najbardziej mnie zaskoczyło jest możliwość ładowania tej opaski bez konieczności posiadania jakichkolwiek kabli czy dedykowanych ładowarek. Jak to możliwe? Producent zdecydował się, aby wykorzystać tradycyjny port USB-A. Tym samym sprzęt ten możemy podłączyć bezpośrednio do dowolnego power banka, ładowarki czy nawet portu USB w laptopie. Bez wątpienia wygląda to naprawdę dobrze.

Realme Band zadebiutuje już 5 marca. Co wiemy na temat tej opaski sportowej?

Realme Band zostanie także wyposażony w delikatnie zaokrąglony kolorowy wyświetlacz o nieznanej przekątnej. To właśnie na ekranie wyświetlane będą powiadomienia pochodzące z naszego smartfona o przychodzących powiadomieniach czy innych wiadomościach, a także wszystkie informacje na temat naszej aktywności. Opaska sportowa chińskiego producenta daje użytkownikom wybór dziewięciu trybów sportowych, a wśród nich znajdziemy jazdę na rowerze, bieganie, chodzenie, wędrówki piesze, wspinaczkę, jogę, fitness, spinning czy nawet krykieta.

Zobacz także: Realme w tym roku zaprezentuje przynajmniej pięć smartfonów z 5G

Nie zabraknie także ciągłego monitorowania snu oraz certyfikatu wodoodporności IP68. Na rynek trafią trzy wersje kolorystyczne Realme Band. Do wyboru będziemy mieć żółty, czarny oraz zielony kolor opaski. I tak naprawdę największą zagadką pozostaje cena nadchodzącej nowości. Niemniej jednak jeśli Realme chce nawiązać walkę z innymi producentami znanymi z produkcji opasek sportowych to musi zaoferować potencjalnym klientom świetny stosunek ceny do możliwości. Mam nadzieję, że Realme Band pojawi się nie tylko w Chinach czy Indiach, ale także na rynkach Starego Kontynentu.

Realme Band zadebiutuje już 5 marca. Co wiemy na temat tej opaski sportowej?

Co myślicie o Realme Band? Czekacie na premierę tego urządzenia? Korzystacie na co dzień z opasek sportowych? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!