Realme C3 z certyfikacją FCC. Premiera już wkrótce?

realme

Firma Realme już niedługo może zaprezentować światu kolejny smartfon. Model oznaczony jako C3 już teraz uzyskał certyfikację FCC, a co za tym idzie bardzo możliwe, że już niedługo sprzęt ten trafi na rynek. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Realme C3

Niestety, ale tym razem certyfikacja nie przynosi nam zbyt dużo informacji na temat specyfikacji. Niemniej jednak jeśli Realme C3 otrzymał już wspomnianą wcześniej certyfikację to najprawdopodobniej w ciągu najbliższych kilku tygodni sprzęt ten powinien zostać oficjalnie zaprezentowany światu, a następnie trafić do regularnej sprzedaży. Oczywiście sprzęt ten może być przeznaczony jedynie na rynek chiński oraz rynek Indii. Realme C3 ma otrzymać już na starcie Androida 10 oraz nakładkę ColorOS w wersji 7.

Realme C3 z certyfikacją FCC. Premiera już wkrótce?
Realme C2

Na pleckach mają zostać umiejscowione trzy aparaty. Głównym oczkiem będzie matryca 48 Mpix, a dodatkowymi obiektyw superszerokokątny oraz obiektyw do zdjęć typu makro. Producenci coraz to częściej sięgają właśnie po obiektywy makro i to nie tylko w przypadku średniaków, ale także w przypadku budżetowców. Realme C3 będzie bez wątpienia urządzeniem z niższej półki cenowej. Na pleckach ma zostać umiejscowiony także czytnik linii papilarnych. To oznacza, że smartfon ten otrzyma wyświetlacz typu IPS LCD. Cała reszta specyfikacji pozostaje na tę chwilę tajemnicą.

Zobacz także: Tajemniczy smartfon Realme z Qualcomm Snapdragonem 865 odnaleziony w AnTuTu!

Biorąc jednak pod uwagę wykorzystanie w Realme C2 MediaTeka Helio P22 czy 2 lub 3 GB RAM-u w zależności od wersji i w nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka możemy spodziewać się właśnie MediaTeka lub Snapdragona z serii 4XX oraz 3 GB lub 4 GB RAM-u. Na pliki użytkownika powinno zostać przeznaczone minimum 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy przy pomocy kart pamięci microSD. Na tę chwilę zagadką pozostaje także wygląd urządzenia oraz jego cena. Już niedługo w sieci powinno pojawić się więcej informacji na ten temat!

Co myślicie o smartfonach Realme? Chcielibyście by urządzenia tego producenta były dostępne także w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!