Realme już 26 marca zaprezentuje światu nową linię smartfonów. Czym będzie Narzo?

Realme już 26 marca zaprezentuje światu nową linię smartfonów. Czym będzie Narzo?

Realme to marka, której przyglądam się z coraz to większą ciekawością. Producent ten wprowadza na rynek naprawdę dobrze wyglądające sprzęty, a już niedługo doczekamy się premiery tych urządzeń także w naszym kraju. Chińska firma nie zwalnia jednak tempa i już niedługo wprowadzi na rynek zupełnie nową serię smartfonów!

Narzo 10 i 10A mają podbić serca młodych użytkowników

Premiera nowości Realme odbędzie się już 26 marca. Niemniej jednak już teraz producent postanowił ujawnić część informacji na temat swoich urządzeń. Przede wszystkim seria Narzo ma być skierowana do tak zwanego pokolenia Z czyli osób urodzonych w drugiej połowie lat 90. i po 2000 roku. Realme przede wszystkim skupia się na niesamowitej wydajności, która ma w zupełności wystarczyć nawet najbardziej wymagającym użytkownikom czy fanom gier mobilnych. Dodatkowo nadchodzące nowości chińskiego producenta powinny otrzymać trzy oraz cztery aparaty tylne. Tak naprawdę na ich temat nie wiemy nic poza tym, że, według zapewnień samej firmy, mają oferować rewelacyjną jakość zdjęć. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego zapewne dowiemy się dopiero po pierwszych testach.

Na froncie Narzo 10 i Narzo 10A znajdzie się ekran o przekątnej 6,5 cala. Całość będzie działać dzięki baterii o pojemności 5000 mAh. I to tak naprawdę wszystko co wiemy na temat specyfikacji tych urządzeń. Mam wrażenie, że Realme opublikowało w sieci naprawdę niewiele informacji, aby podgrzać atmosferę przed oficjalną prezentacją. Tym samym możemy spodziewać się tego, że już 26 marca chińska firma czymś nas zaskoczy. Bez wątpienia seria Narzo trafi do Indii, ale nie wiemy nic na temat dostępności na rynku globalnym.

Zobacz także: Pierwszy smartfon z procesorem MediaTek Helio G80. Poznajcie realme 6i!

Mam wrażenie, że Realme chce przygotować coś podobnego do serii POCO. Niemniej jednak nadal nie wiemy czy będą to flagowce czy średniaki. Co więcej zagadką pozostaje cena poszczególnych modeli. Jeśli jednak producent chce skupić się na ludziach młodych to bez wątpienia nie może wycenić swoich nowości na zbyt dużą kwotę. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Realme już 26 marca zaprezentuje światu nową linię smartfonów. Czym będzie Narzo?

Czego oczekujecie po smartfonach z serii Narzo? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!