realme mierzy wysoko. Chiński producent chce sprzedawać 100 milionów smartfonów rocznie!

realme mierzy wysoko. Chiński producent chce sprzedawać 100 milionów smartfonów rocznie!

Tak naprawdę realme jest bardzo młodą firmą. Chiński producent pojawił się na rynku zaledwie dwa lata temu i momentalnie trafił do świadomości odbiorców. Coraz to więcej użytkowników decyduje się na zakup smartfonów czy innych urządzeń tej firmy, ponieważ te oferują naprawę dobry stosunek ceny do możliwości. Co z planami na przyszłość?

realme chce nawiązać walkę z największymi producentami!

Plany producenta z Państwa Środka zostały zaprezentowane przez samego CEO. Sky Li postanowił na swoim oficjalnym koncie w serwisie Weibo opublikować list podsumowujący minione dwa lata oraz mówiący fanom marki czego mogą spodziewać się w przyszłości. Oczywiście nie mogło zabraknąć w liście tym informacji na temat tego, że to właśnie realme jest najszybciej rozwijającą się marką smartfonów na świecie. Urządzenia tej firmy dostępne są już w 61 krajach, a liczba sprzedanych sztuk przełożyła się na zajęcie siódmego miejsca na rynku globalnym. I trzeba przyznać, że wynik ten, biorąc pod uwagę stosunkowo krótki czas działania realme, robi spore wrażenie.

realme

W ciągu kilku lat producent z Państwa Środka chce przekroczyć 100 milionów sprzedanych smartfonów rocznie. Bez wątpienia byłby to ogromny sukces i tak naprawdę pozwoliło to mierzyć się chińskiej firmie z takimi gigantami jak Hauwei, Samsung czy Xiaomi. Jednak telefony to nie wszystko. CEO realme zdradził, że najbliższe dwa lata będą stały pod znakiem inteligentnych urządzeń.

Zobacz także: W sieci pojawiła się specyfikacja realme 7 Pro. Nie ma szybszego procesora

Co to oznacza w praktyce? Bardzo możliwe, że na rynek trafi spora ilość sprzętów z szeroko pojętej kategorii smart home, a także nowe smartwatche i smartbandy. Myślę, że realme nie będzie chciało rezygnować także z prac nad kolejnymi modelami słuchawek TWS. Tym samym chiński producent stworzy swój własny ekosystem, a to może okazać się strzałem w dziesiątkę, ponieważ fani marki będą mogli korzystać nie tylko ze smartfonów tej firmy, ale także z gigantycznej liczby innych sprzętów. Jest na co czekać!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme X50 Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o sprzętach realme? Czekacie na wprowadzenie do naszego kraju kolejnych produktów tego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!