Realme po raz pierwszy weźmie udział w targach Mobile World Congress! Co zobaczymy w Barcelonie?

Realme po raz pierwszy weźmie udział w targach Mobile World Congress! Co zobaczymy w Barcelonie?

Już 24 lutego ruszają targi MWC 2020 w Barcelonie. Tym razem w tym corocznym wydarzeniu weźmie udział także po raz pierwszy firma Realme. Co ciekawe chiński producent ma zaprezentować w Hiszpanii swojego flagowca, który będzie wyposażony w modem 5G. Co wiemy na jego temat?

Realme X50 Pro 5G nadchodzi!

Oczywiście już jakiś czas temu w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat tego urządzenia. Jednak dopiero teraz głos w sprawie zabrał sam producent i postanowił zdradzić kilka informacji. Koniec 2019 roku przyniósł nam premierę Snapdragona 765G oraz Snapdragona 865, które zostały zaprezentowane podczas czwartej edycji Qualcomm Snapdragon Technology Summit. 7 stycznia tego roku Realme zaprezentowało światu model oznaczony jako X50 5G, który działał pod kontrolą właśnie Qualcomm Snapdragona 5G. Teraz przyszedł czas na prawdziwego flagowca.

Realme po raz pierwszy weźmie udział w targach Mobile World Congress! Co zobaczymy w Barcelonie?

Realme chce, aby ich pierwsze targi Mobile World Congress w Barcelonie zostały zapamiętane przez samych fanów marki. Z tego też powodu w Hiszpanii zobaczymy właśnie topowy smartfon. Realme X50 Pro 5G, bo to właśnie o nim mowa, zostanie wyposażony w Qualcomm Snapdragona 865 oraz modem 5G. Według plotek sprzęt ten ma otrzymać także 12 GB RAM-u LPDDR5. Pełna specyfikacja pozostaje oczywiście tajemnicą i bardzo możliwe, że sam producent postanowi ujawnić wszystko dopiero podczas konferencji na MWC 2020.

Zobacz także: Poznaliśmy garść informacji o Realme X50 Pro 5G!

Popularność urządzeń Realme rośnie z każdym miesiącem

Od momentu powstania Realme cieszy się coraz to większą popularnością. Według globalnych statystyk podanych przez Counterpoint łączna liczba sprzedanych smartfonów przez tego producenta w trzecim kwartale 2019 roku przekroczyła 10 milionów. Wynik ten pozwolił filmie uplasować się na siódmym miejscu i jednocześnie jest on o 808% lepszy niż w tym samym okresie w roku 2018. Na tę chwilę smartfony Realme są sprzedawane na 25 rynkach na całym świecei, a w tym w Chinach, Indiach, Rosji czy Europie Zachodniej. Już niedługo doczekamy się także premiery na polskim rynku!

Co myślicie o Realme X50 Pro 5G? Czekacie na pojawienie się urządzeń tego producenta w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!