Poznaliśmy garść informacji o Realme X50 Pro 5G!

Poznaliśmy garść informacji o Realme X50 Pro 5G!

Marka Realme nie idzie śladami innych producentów i nie zamierza wycofywać się z targów MWC. Podczas tego wydarzenia, zaprezentowany ma zostać ich nowy smartfon. Mowa tu o Realme X50 Pro 5G, czyli przedstawicielu flagowej klasy urządzeń mobilnych. Na nieco ponad 3 tygodnie przed rozpoczęciem się tych targów, producent zdradza małe co nieco na jego temat.

Realme szykuje dla nas naprawdę porządnego flagowca!

Wydawać by się mogło, że Realme, jako stosunkowo nowa marka, nie będzie się rozwijać aż w takim tempie. Warto przypomnieć, że jest ona bardzo popularna także w Europie, a dokładniej mówiąc w Hiszpanii. Ja osobiście nie spodziewałem się tego, że będą oni tak szybko rośli w siłę i zdobywali kolejne szczyty w świecie producentów smartfonów. Niedawno zadebiutował na rynku Realme X50 5G, a teraz pojawiły się informacje wprost od wiceprezesa na temat nadchodzącego flagowca flagowca tego producenta, więc można je uznać za w pełni prawdziwe.

Zobacz także: Najmocniejsze średniopółkowce stycznia 2020 według AnTuTu: OPPO król

Realme X50 Pro 5G, inaczej nazwany też RMX2071, to naprawdę nieźle zapowiadające się urządzenie. Jak sama nazwa wskazuje, będzie obsługiwał on sieć 5G, a to za sprawą modemu Snapdragon X55 5G. Za jego wydajność będzie odpowiadał również układ od tego producenta, Snapdragon 865. Wspomagany on będzie przez 12 GB pamięci operacyjnej LPDDR5, zaś na pliki użytkownika producent przeznaczy 256 GB pamięci wbudowanej. Wciąż jednak tajemnicą pozostają takie kwestie jak aparaty, bateria oraz wyświetlacz. Ja osobiście spodziewam się ekranu AMOLED o przekątnej mniej więcej 6.5 cala. Myślę, że możemy oczekiwać także czterech aparatów, gdzie główna matryca będzie miała dużą rozdzielczość. Całość pracować będzie pod kontrolą Androida 10 wraz z nakładką Realme UI 1.0 i myślę, że za zasilanie będzie odpowiadała bateria o pojemności ok. 4000 mAh. Ja osobiście bardzo czekam na jego premierę, a będzie ona miała miejsce już niedługo!

Co sądzicie o tej marce? Uważacie, że gdy wejdzie do Polski, uda im się zdobyć także sporo klientów w naszym kraju? Jak Wam się podoba specyfikacja Realme X50 Pro 5G?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!