realme Race – nowy flagowiec już niebawem!

realme Race - nowy flagowiec już niebawem!

Podczas konferencji Qualcomm Tech Summit Digital 2020, producent ukazał światu nowy flagowy procesor Snapdragon 888 5G. Jednym z pierwszych urządzeń opartych na zupełnie nowej platformie będzie realme Race, czyli nowy flagowiec na którego warto czekać!

Będzie szybko…

Najnowsze high-endowe urządzenie realme będzie się nazywać Race, nawiązując tym do szybkości nowego procesora od Qualcomm oraz wydajności i możliwości całego urządzenia. Układ Snapdragon 888 wraz z modemem X60 5G nastawione są na zapewnienie jak najwyższej wydajności smartfonom w 2021 roku. Z pewnością zasili on niejedno imponujące pod kątem możliwości.

realme Race - nowy flagowiec już niebawem!

CEO realme, Sky Li, w swoim wystąpieniu na konferencji podkreślił, że Qualcomm Technologies zawsze był jednym z kluczowych partnerów realme. Zdradził również, że prace nad najnowszym flagowcem trwają już od kilku miesięcy. Cała specyfikacja realme Race ma być naprawdę imponująca. 

Jak wiemy, realme to najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, i od samego założenia w maju 2018 roku ściśle współpracuje z Qualcomm Technologies, w zakresie wykorzystywania najlepszych chipsetów, zarówno w zakresie 4G, jak i 5G. W 2020 roku realme było jednym z pierwszych producentów, korzystających z platform mobilnych Qualcomm Snapdragon 865 i 765G 5G. 

Jak myślicie, co zaoferuje nam nowy flagowiec Realme? Będzie lepszy od konkurencji? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!