Realme szykuje niezłe rabaty na Czarny Piątek!

Realme szykuje niezłe rabaty na Czarny Piątek!

Realme to kolejna submarka chińskiego giganta, OPPO. W swojej ofercie mają naprawdę całkiem interesujące smartfony, którym warto się przyjrzeć. Najlepsza okazja na to będzie w Czarny Piątek, bowiem szykuje się porządna obniżka ich cen!

Szykujcie swoje portfele na Czarny Piątek!

Czarny Piątek to dzień mega wyprzedaży, choć nie są one tak wielkie, jak w kraju, z którego to pochodzi to święto, a więc ze Stanów Zjednoczonych. Niemniej jednak, w Europie również tego dnia są całkiem niezłe promocje. Różnego rodzaju rzeczy są wtedy przecenione, m. in. właśnie smartfony. Realme zapowiedziało, iż tego dnia oni również planują obciąć ceny swoich produktów na Starym Kontynencie. Czego możemy się spodziewać ze strony tego chińskiego producenta?

https://www.instagram.com/p/B5ADQ05pu6i/?utm_source=ig_embed

Jak widać na powyższej grafice, którą zamieścili na swoim Instagramowym profilu, tego dnia zamierzają obniżyć ceny swoich produktów nawet do 50%! Nie jest jednak znana lista przecenionych smartfonów ani, tym bardziej, ich promocyjne ceny. Można jednak się domyślać, że na tej liście będą się znajdować urządzenia, które widzimy na tej grafice. Są to modele Realme 5 Pro, a więc całkiem ciekawie wyglądający z zewnątrz, jak i wewnątrz średniak, a także Realme X2 Pro – flagowiec napędzany układem Snapdragon 855+.

Warto przeczytać: Realme 5 zadebiutuje w Europie 21 listopada!

Przyznam, że brzmi to całkiem zachęcająco. Ubolewam jednak trochę nad faktem, że nie można ich kupić w polskich sklepach stacjonarnych. Urządzenia te byłyby całkiem ciekawą alternatywą dla znanych i lubianych produktów od Xiaomi. Myślę jednak, że niedługo może się to zmienić. W końcu, smartfony OPPO, której to Realme, jak już wspomniałem, jest submarką, możemy bez problemu zakupić w elektromarketach z oficjalnej dystrybucji, a telefony Realme z oficjalnego sklepu z dostawa do Polski.

Będziecie polować na smartfony tej marki? A może korzystacie już z któregoś z ich urządzeń? Dajcie znać w komentarzach!

Zamów smartfony Realme z oficjalnego sklepu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!