realme TV otrzymał certyfikację Google. Premiera odbędzie się jeszcze w drugim kwartale!

realme TV otrzymał certyfikację Google. Premiera odbędzie się jeszcze w drugim kwartale!

Tak naprawdę o realme TV słyszymy od dłuższego czasu. Telewizory tego producenta miały pojawić się na rynku już w kwietniu tego roku, ale epidemia koronawirusa na całym świecie sprawiła, że prezentacja tego urządzenia została przeniesiona na najbliższe miesiące. Teraz sprzęt ten otrzymał certyfikację Google. Co to dla nas oznacza?

realme TV trafi na rynek z Android TV

Premiera pierwszych telewizorów realme odbędzie się jeszcze w drugim kwartale tego roku w Indiach. Informacje te potwierdził sam dyrektor generalny firmy. Madhav Sheth zaznaczył, że epidemia koronawirusa przyniosła wiele opóźnień i z tego też powodu fani marki muszą uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Telewizory te w pierwszej kolejności pojawią się we wspomnianych wcześniej Indiach. Niestety, ale nadal nie wiemy czy kiedykolwiek doczekamy się premiery tych urządzeń także na rynkach Starego Kontynentu. To jednak nie jedyne nowe doniesienia na temat realme TV.

realme TV otrzymał certyfikację Google. Premiera odbędzie się jeszcze w drugim kwartale!

Teraz urządzenia te otrzymały certyfikację Google. To oznacza, że możemy być wręcz pewni, że realme TV zadebiutuje z Android TV. I bez wątpienia informacja ta przypadnie do gustu samym użytkownikom. Android TV daje nam możliwość instalacji i uruchamiania naprawdę ogromnej liczby aplikacji i tak naprawdę każdy z użytkowników powinien znaleźć coś dla siebie. W pierwszej kolejności do sprzedaży powinny trafić wersje z wyświetlaczami LED o przekątnej 43 oraz 32 cali.

Zobacz także: realme X50 Lite z certyfikacją 3C. Chiński producent nie zwalnia tempa!

Oba modele powinny pracować pod kontrolą procesora MStar T16. Jeśli jednak pierwsze realme TV będą cieszyć się większą popularnością to bardzo możliwe, że producent ten zdecyduje się stworzenie także kolejnych tego typu urządzeń. Zagadką pozostaje także cena nowych telewizorów chińskiego producenta, ale liczymy na to, że już niedługo w sieci pojawią się informacje na ten temat. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o realme TV? Chcielibyście by telewizory tej firmy trafiły także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!