realme pracuje nad TV Stick? Google TV w formie pendrive’a!

realme

TV Stick to wygodna i wyjątkowo tania forma przerobienia starszego telewizora w Smart TV. Jak się okazuje, nad swoją propozycją pracuje też firma realme, a premiera produktu odbędzie się już za kilka dni.

realme 4K Smart Google TV Stick

TV Stick to niewielkie urządzenie przypominające pendrive, które wpinamy w port HDMI w telewizorze (lub na przykład monitorze). Sprzęt robi za serce systemu Smart TV, co daje nam wygodny dostęp do takich aplikacji jak Netflix, Viaplay czy Spotify. W zasadzie sprawiamy, że zwykły telewizor staje się inteligentny. Jak się okazuje, nad swoją propozycją pracuje realme.

realme jest obecne na naszym rynku już od jakiegoś czasu i bije rekordy popularności. Nie ograniczają się oni jednak tylko do smartfonów, bowiem już niedługo ujrzymy coś nowego. 4K Smart Google TV Stick zaskoczy nas dobrą specyfikacją, lepszą niż u konkurencji.

realme tv stick

TV Stick marki realme obsłuży chociażby HDR10+ oraz obraz 4K w 60 klatkach na sekundę. Dla porównania, propozycja Xiaomi jest ograniczona do Full HD. Ponadto mamy tutaj HDMI 2.1 oraz port USB-C do zasilania. Jak wskazuje nazwa, urządzenie oferuje system Google TV, co daje dostęp do wielu ważnych aplikacji streamingowych, w tym do xCloud.

realme TV Stick będzie mieć swoją premierę już 13 października 2021 roku, czyli w przyszłą środę. Niestety, nie wiemy ile będzie kosztować oraz w jakich regionach będzie można go kupić. Co za tym idzie, nie wiemy czy trafi do Polski.

Źródło: Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!