Wow! realme trzecim największym producentem smartfonów w Polsce!

realme

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że Xiaomi zostało największym producentem smartfonów na świecie. W Polsce sytuacja wygląda podobnie, jednak to kolejne miejsca są ciekawsze, a dokładnie to trzecie, bowiem zajmuje je naprawdę młoda firma.

realme trzecim producentem smartfonów w Polsce

realme naprawdę dynamicznie się rozwija w całej Europie, w tym Polsce. Producent ten wszedł do naszego kraju około rok temu. Dosyć szybko dowiedzieliśmy się o jego smartfonach, bowiem oferują dobry stosunek jakości do ceny. Jak się okazuje, firma zajęła trzecie miejsce w Polsce pod względem liczby sprzedaży smartfonów. Wzrost procentowy jest ogromny bowiem to aż 10685%! Warto jednak dodać, że mowa tu o dostawach smartfonów do sklepów, a nie o zakupach klientów. Jednak to zapotrzebowanie skądś się wzięło…

Warto dodać, że Xiaomi znalazło się na pierwszym miejscu, a na drugim – Samsung. Trzecią lokatę właśnie utraciło Apple, a piąte należy do… Lenovo.

realme

Łukasz Łyżwa, szef sprzedaży realme w Polsce poinformował:

Osiągnięcie pozycji TOP 3 w Polsce po zaledwie roku działalności realme na naszym rynku to ogromny sukces, z którego jesteśmy dumni i który dodaje nam skrzydeł do pokonywania kolejnych wyzwań. Wzrost liczby smartfonów realme, które trafiły do rąk użytkowników w Polsce jest najlepszym dowodem na to, jak silną pozycję na rynku zyskała nasza marka. Najnowsze dane potwierdzają także, że strategia i wartości realme doskonale odpowiadają na bieżące potrzeby klientów.

realme świetnie sobie radzi nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Firma zajęła na Naszym Kontynencie piąte miejsce wśród największych producentów smartfonów, a w samej Europie Środkowo-Wschodniej – czwarte.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!