realme V13 na zdjęciach przed oficjalną premierą

realme v15
realme V15

Premiera realme V13 nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Przewiduje się, że nowy smartfon zadebiutuje w Chinach 31 marca razem z realme Neo GT. Teraz jednak do sieci trafiły rzeczywiste zdjęcia tego modelu.

realme V13 w rzeczywistości

Wczoraj do sieci trafił plakat, który zapowiadał pojawienie się nowego telefonu realme. Dzięki temu mogliśmy poznać, jak realme V13 producenta będzie wyglądał, a także dowiedzieć się o tym, że urządzenie dostanie wyświetlacz z odświeżaniem 90 Hz.

realme V13 na zdjęciach przed oficjalną premierą

Dzisiaj w Chinach udostępniono natomiast zdjęcia, które nie tylko potwierdzają wygląd realme V13, ale także dodają trochę informacji na temat tego modelu. Smartfon ten ma dostać wyświetlacz LCD FullHD+ z dziurą w lewym, górnym rogu ekranu. Z tyłu natomiast ma znaleźć się potrójny aparat 48 Mpix.

Specyfikacja urządzenia nie jest imponująca, ale ten telefon ma bardziej celować w średnią półkę cenową. Sercem realme V13 będzie procesor MediaTek Dimensity 700 z 8 GB RAMu oraz 128 GB pamięci na pliki użytkownika. Całość ma pracować pod kontrolą Androida 11, a za długi czas działania na jednym ładowaniu odpowiadać będzie akumulator o pojemności 5000 mAh.

Patrząc na podzespoły, nie spodziewałbym się wyższej ceny niż 1000 zł. O ile w ogóle ten model trafi do Polski, gdyż ma to być urządzenie słabsze od realme V15, którego w naszym kraju nie znajdziemy.

Jak Wam się podoba realme V13? Chcielibyście takie urządzenia na polskim rynku?

Źródło: playfuldroid

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!