realme X3 odnaleziony w Geekbench w wersji z 12 GB RAM-u

realme X3 odnaleziony w Geekbench w wersji z 12 GB RAM-u

Premiera realme X3 oraz najprawdopodobniej także X3 Pro zaplanowana jest na 25 czerwca tego roku. Sam producent od jakiegoś czasu ujawnia część informacji na temat tych urządzeń, a teraz w sieci pojawiły się dane pochodzące w Geekbench zdradzające nam trochę informacji o topowym wariancie!

realme X3 powinien zaskoczyć wydajnością

Tak naprawdę smartfon ten pojawił się już jakiś czas temu w Google Play Console i to zdradziło nam część informacji na temat specyfikacji tego sprzętu. Nadchodzący wielkimi krokami realme X3 ma otrzymać Qualcomm Snapdragona 855+. Na rynek powinien trafić wariant z 8 GB RAM-u, a dodatkowo teraz w Geekbench odnaleziono także konfigurację z 12 GB RAM-u. Połączenie to przekłada się na 2307 punktów w teście jednego rdzenia oraz 8216 punktów w teście wielu rdzeni. Na froncie nowości chińskiego producenta ma znaleźć się wyświetlacz o nieznanej przekątnej, rozdzielczości FullHD+ oraz odświeżaniu na poziomie 120 Hz.

realme X3 odnaleziony w Geekbench w wersji z 12 GB RAM-u

I patrząc na tę specyfikację tak naprawdę realme X3 nie powinien zbytnio różnić się od realme X3 SuperZoom. Oczywiście producent może zdecydować się na zmiany w przypadku samych aparatów, ale wydajnościowo użytkownicy nie powinni odczuć pomiędzy tymi smartfonami jakiejkolwiek różnicy. Kwestia aparatów w realme X3 pozostaje wielką tajemnicą. Główną matrycą najprawdopodobniej będzie sensor o rozdzielczości 48 Mpix lub 64 Mpix. Nie powinno zabraknąć także obiektywu superszerokokątnego oraz dodatkowych obiektywów, których zastosowanie nie jest na tę chwilę znane.

Zobacz także: Nowy smartfon Sony z Qualcomm Snapdragonem 865 odnaleziony w Geekbench

Nie powinno zabraknąć także spore baterii ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 30 W. Sam producent chwali się także tym, że w realme X3 zostaną wykorzystane świetne głośniki, które mają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystko stanie się jasne już 25 czerwca. Miejmy nadzieję, że doczekamy się także premiery na rynkach Starego Kontynentu!

Co myślicie o realme X3? Czekacie na premierę tego sprzętu? A może korzystaliście z jakiegoś smartfona chińskiej firmy, który już wcześniej trafił na rynek? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!