Realme X50 5G ma zadebiutować już niedługo z podwójnym aparatem przednim

Realme X50 5G ma zadebiutować już niedługo z podwójnym aparatem przednim

Do tej pory na temat Realme X50 5G nie widzieliśmy jakichkolwiek informacji. Teraz jednak sam CEO chińskiej firmy opublikował w serwisie Weibo plakat, który zdradza nam pierwsze szczegóły dotyczące tego urządzenia. Premiera ma odbyć się już w grudniu tego roku!

Realme X50 5G

Plakat mający zapowiadać nowość submarki OPPO jest bardzo podobny do tego co jakiś czas temu prezentowała firma Xiaomi zapowiadając Redmi K30. Bardzo możliwe, że Realme X50 5G ma być właśnie konkurencją dla nadchodzącego wielkimi krokami Redmi K30. Co wiemy na temat specyfikacji tego urządzenia? Tak naprawdę bardzo niewiele. Plakat zdradza nam tak naprawdę jedynie dwie informacje. Po pierwsze Realme X50 5G otrzyma podwójny aparat przedni, który będzie umiejscowiony w niewielkiej dziurce umiejscowionej w rogu wyświetlacza. Dokładnie to samo widzieliśmy w przypadku Samsunga Galaxy S10+ oraz identycznie powinien wyglądać Redmi K30. Tym samym bardzo możliwe, że chińscy producenci będą coraz częściej sięgać właśnie po aparaty ukryte w dziurkach w ekranie, a nie notche czy wysuwane moduły.

Drugą kwestią jest to, że nowość submarki OPPO będzie mogła łączyć się z sieciami 5G. Rok 2020 ma być okresem, w którym rozwój infrastruktury sieciowej w wielu krajach świata będzie wyjątkowo szybki, a co za tym idzie praktycznie każdy z producentów już ma lub w najbliższym czasie będzie mieć w swojej ofercie smartfon z odpowiednim modemem. Pełna specyfikacja Realme X50 5G pozostaje jednak tajemnicą.

Zobacz także: Realme 5 oficjalnie dostępny w Europie! Można go także zamówić do Polski

Oczywiście w sieci już pojawiły się plotki na ten temat. Na początku grudnia Qualcomm zaprezentuje światu Snapdragona 865 i część głosów mówi, że właśnie ta jednostka będzie odpowiedzialna za wydajność nowości Realme. Szczerze mówiąc informacje te najprawdopodobniej nie odnajdą odzwierciedlenia w rzeczywistości, ponieważ pierwszym smartfonem z Qualcomm Snapdragonem 865 ma być 8848 Titanium M6. Tym samym bardzo możliwe, że Realme X50 5G trafi na rynek z Snapdragonem 855 Plus. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o Realme X50 5G? Czekacie na wprowadzenie 5G także w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!