Realme X50 Pro dołączył do programu Android beta

Realme X50 Pro dołączył do programu Android beta

Realme to prężnie rozwijająca się marka. Na przestrzeni dwóch lat przeszła długą drogę od nie znanej nikomu firmie, do światowej skali producenta z milionowymi sprzedażami swoich smartfonów. Dzięki dobrze wykonanemu sprzętowi, konkurencyjnym ceną oraz świetnemu wizerunkowi zyskują uznanie coraz większej ilości osób z całego świata.

TESTERZY POSZUKIWANI !

Chiński producent ogłosił, że model X50 Pro dołączył do programu Android Beta. Dzięki temu, deweloperzy, bloggerzy technologiczni czy pasjonaci będą mogli przetestować nową wersję Androida – tym razem z numerem 11. Nowy software będzie bazował na nakładce Realme UI, która była nam wcześniej znana ze smartfonów Oppo w postaci ColorOS. Poniżej możecie obejrzeć tweeta, którego Realme zamieściło na swoim profilu:

TYLKO DLA DOŚWIADCZONYCH

Jeżeli interesuje Was aktualizacja do nowego systemu, ale nie chcecie mieć ewentualnych problemów ze swoim urządzeniem, radził bym się wstrzymać. Musimy pamiętać, że jest to pierwsza wersja tego sofrtware i z pewnością doświadczymy różnych bugów i błędów. Jeżeli nie macie doświadczenia w testowaniu nowego oprogramowania, ta wersja przysporzy Wam wiele problemów związanych z obniżoną wydajnością oraz mniej płynnym działaniem. Jeżeli żadna z wymienionych wcześniej rzeczy Cię nie zniechęciła, kliknij tutaj, gdzie znajdziesz pełną instrukcję, jak zainstalować Androida 11 na swoim X50 Pro.

Realme X50 Pro dołączył do programu Android beta

Realme X50 Pro

Model X50 Pro, to już drugie flagowe urządzenie od tego producenta. O jego bardzo dobrej specyfikacji świadczy Snapdragon 865, 12 GB pamięci operacyjnej LPDDR5, czy 256 GB pamięci wewnętrznej do dyspozycji użytkownika. Główny aparat to 64 megapiskelowy moduł z możliwością dwudziestokrotnego domu hybrydowego. Recenzję tego urządzenia będziecie mogli już niebawem przeczytać na naszej stronie.

Zobacz także: Realme 6 Pro – w końcu realna konkurencja dla Xiaomi

A Wy co myślicie o nowej odsłonie Androida? Ktoś z Was zamierza zainstalować wersję beta na swoim urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!