realme zaprezentuje własną technologię szybkiego ładowania już 16 lipca

realme zaprezentuje własną technologię szybkiego ładowania już 16 lipca

Ostatnie dni to ogrom informacji na temat różnorakich technologii szybkiego ładowania większości topowych producentów z Państwa Środka. Własne rozwiązanie zaprezentowało już iQOO, jutro OPPO pokaże ładowanie o mocy 125 W, a teraz w sieci pojawił się plakat dotyczący technologii realme.

realme Ultra Dart

Plotki dotyczące nowej technologii realme pojawiły się w sieci już kilka dni temu. Teraz jednak w chińskim serwisie Weibo pojawił się plakat, który zdradza nam, że już 16 lipca tego roku producent z Państwa Środka oficjalnie zaprezentuje światu swoją nowość. Co więcej w komentarzach pod tym postem jeden z wicedyrektorów firmy, Xu Qi, napisał komentarza z tajemniczą liczbą 1111101. Co to oznacza? Najprawdopodobniej jest to binarny zapis liczby 125. I dzięki temu możemy być prawie pewni, że nowa technologia szybkiego ładowania realme będzie oferować właśnie moc 125 W.

realme zaprezentuje własną technologię szybkiego ładowania już 16 lipca

Dla przypomnienia rozwiązanie iQOO o mocy 120 W jest w stanie naładować baterię o pojemności 4000 mAh w zaledwie 15 minut. Plotki dotyczące technologii OPPO o mocy 125 W mówiły o czasie ładowania podobnego ogniwa w mniej niż 10 minut i bardzo możliwe, że podobnie będzie to wyglądać także w przypadku nowości realme. Nie wiem co jest przyczyną tego, że nagle sporo producentów postanowiło zaprezentować światu własne technologie szybkiego ładowania, ale bez wątpienia jest to czymś niezwykle ciekawym.

Zobacz także: realme X50 oficjalnie zadebiutował na europejskim rynku!

Nie wiemy natomiast kiedy pojawi się pierwszy smartfon realme oferujący ładowanie o mocy aż 125 W. Wprawdzie pojawiły się w sieci plotki dotyczące pierwszego sprzętu iQOO mającego zadebiutować już w sierpniu, ale inne źródła mówią o tym, że nowe rozwiązania chińskich producentów trafią do masowej produkcji dopiero pod koniec tego roku, a premiera może odbyć się dopiero w 2021 roku. Jak będzie to wyglądać to w rzeczywistości? Bardzo możliwe, że realme uchyli rąbka tajemnicy już 16 lipca!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme X50 Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o nowych technologiach szybkiego ładowania? Czekacie na nowość realme? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!