Redmi jednak pracuje nad własnym inteligentnym zegarkiem? Bardzo możliwe!

mi watch zegarek tarcza

Wielu fanów marki z niecierpliwością wyczekuje premiery Xiaomi Mi Watch na rynku globalnym. Ciężko powiedzieć czy sprzęt ten kiedykolwiek trafi do sprzedaży w Europie, a w tym i w naszym kraju, ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo Redmi może zaprezentować światu zupełnie nowy sprzęt tego typu!

Redmi Watch w końcu trafi na rynek?

Tak naprawdę pierwsze informacje na temat Redmi Watch pojawiły się pod koniec 2019 roku. Już wtedy mówiono, że premiera ma odbyć się w najbliższym czasie, ale po chwili wszystko ucichło i tak naprawdę wszystko wskazywano na to, że o nowości tej musimy zapomnieć. Według nowych przecieków opublikowanych przez użytkownika Weibo o nicku DigitalChatStation tak naprawdę submarka Xiaomi nie porzuciła projektu własnego smartwatcha, a premiera tego sprzętu ma odbyć się na tej samej konferencji, na której mielibyśmy zobaczyć nowy smartwatch Redmi wyposażony w MediaTek Diemnsity.

xiaomi mi watch tarcza
Xiaomi Mi Watch

Wydarzenie to ma mieć miejsce rzekomo w sierpniu. Oczywiście istnieje szansa, że producent z Państwa Środka potrzebował więcej czasu, aby dopracować swój produkt do perfekcji. Na temat samej specyfikacji tak naprawdę nie wiemy praktycznie nic. Pewne jest, że Redmi Watch, jeśli faktycznie sprzęt ten trafi na rynek, będzie tańszy od zaprezentowanego już jakiś czas temu Mi Watcha.

Zobacz także: Kolejne słuchawki TWS trafiają na rynek. Redmi AirDots 2 oficjalnie zaprezentowane!

Bez wątpienia samych fanów marki ucieszyłoby także to, gdyby sprzęt ten zadebiutował globalnie, ale bez wątpienia w pierwszej kolejności doczekamy się premiery na rynku chińskim. I chociaż sam nie jestem fanem smartwatchy to mam nadzieję, że Redmi Watch będzie zegarkiem pracującym pod kontrolą Wear OS. System ten w połączeniu z NFC dałby użytkownikom możliwość płatności zbliżeniowych. Miejmy nadzieję, że już niedługo w sieci pojawi się więcej informacji na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi Watch, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po inteligentnym zegarku Redmi? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!