Redmi K60 będzie mieć premierę jeszcze w tym roku!

Redmi K60 będzie mieć premierę jeszcze w tym roku!

Na premierę nowego telefonu od Redmi nie przyjdzie nam czekać zbyt długo. Według oficjalnych informacji ma to nastąpić tuż po Świętach Bożego Narodzenia.

Trzy wersje i trzy procesory

Model K60 był zapowiadany już od jakiegoś czasu, łącznie z kilkoma istotnymi szczegółami dotyczącymi ich specyfikacji technicznej. Redmi, jako marka powiązana z Xiaomi, ma w planach wypuszczenie na rynek smartfonu K60 w trzech wersjach. Będą to modele K60, K60 Pro i K60E. W przypadku wersji podstawowej, jak i Pro będziemy mogli cieszyć się całkiem wydajnymi procesorem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 i Snapdragon 8 Gen 2. Dla telefonu K60E przewidziano natomiast MediaTek Dimensity 8200. Taka konfiguracja wskazuje, że przeznaczeniem telefonów ma być codzienne użytkowanie, ale także gaming.

Redmi K60 będzie mieć premierę jeszcze w tym roku!
Źródło: Redmi

Dystrybucja

Redmi K60 we wszystkich wariantach wspomnianych powyżej będzie miało swoją premierę 27 grudnia o 12 czasu polskiego (19 w Chinach). Na pewno warto czekać na ten dzień, ponieważ wiele informacji na temat telefonu i jego specyfikacji pozostaje tajemnicą. Redmi zaplanowało system dystrybucji, który zakłada, że K60 trafi na rynek głównie chiński, przynajmniej pod taką nazwą. Wciąż zatem nie wiemy, jak będzie wyglądać sprzedaż telefonu globalnie, co może zostać ujawnione już w najbliższy wtorek.

Źródło: miuipolska.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!