Redmi Mi Watch Lite będzie tani i obsłuży eSIM!

Redmi Mi Watch Lite będzie tani i obsłuży eSIM!

Obsługa eSIM to funkcjonalność, która kojarzy się z tymi najdroższymi inteligentnymi zegarkami. A tu proszę! Xiaomi już niedługo zaprezentuje Redmi Mi Watch Lite, który nie tylko obsłuży eSIM, ale również będzie tani.

Redmi Mi Watch Lite zaoferuje eSIM

Właśnie został certyfikowany smartwatch Redmi Mi Watch Lite, co oznacza, że już niedługo będzie można go kupić. A co zaoferuje ten zegarek? Cóż, produkt submarki Xiaomi obsłuży funkcję, która raczej kojarzy się z droższymi konstrukcjami – eSIM. Ponadto wiemy, że Watch Lite będzie ładowany prądem o napięciu 5 V i natężeniu 0,4 A, a do łączności wykorzysta Bluetooth oraz przed chwilą wspomniane eSIM. To pozwoli na pełne wykorzystanie funkcji zegarka bez trzymania telefonu w pobliżu, co przydatne jest zwłaszcza podczas uprawiania sportów.

mi watch lite
(fot. Xiaomi Today)

Ponadto możemy się spodziewać, że zegarek będzie kosztować mniej niż 1299 juanów (około 745 złotych), bowiem dokładnie tyle kosztuje Xiaomi Watch, a opisywany dzisiaj sprzęt ma być jego wersją Lite. Przewidujemy również, że Redmi Mi Watch Lite może pracować w oparciu o system bazujący na nakładce MIUI i zadebiutuje prawdopodobnie już w październiku, dokładnie tego samego dnia co smartfony z serii Redmi Note 10.

Warto przeczytać: Oto prawdopodobnie najszybszy smartwatch na rynku, TicWatch Pro 3 GPS

Póki co zostało nam czekać na więcej informacji na temat tego sprzętu. Biorąc pod uwagę fakt, że jego premiera odbyć się ma już za kilkanaście dni, zapewne już niedługo poznamy kolejne szczegóły. Niestety, nie wiemy czy zegarek zadebiutuje poza granicami Chin, zwłaszcza w Europie. Jeśli jednak pojawiłby się u nas, to byłby naprawdę kuszącym sprzętem.

*Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Watch

Co myślicie o Redmi Mi Watch Lite? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!