Redmi Note 10 Pro czerpie design z Mi 10T Pro

Redmi Note 10 Pro czerpie design z Mi 10T Pro

Kilka dni temu w sieci pojawiła się specyfikacja całej serii Redmi Note 10, którą przedstawiliśmy Wam na portalu. Wtedy jednak zupełnie nie wiedzieliśmy jak nowe średniopółkowce Redmi Note mogą w rzeczywistości wyglądać. Moment przed premierą w internecie ujawnił się także wygląd jednego z tych modeli. Jest ciekawie!

Redmi Note 10 Pro na pudełku

Pierwszy rzut oka sprawił, że pomyślałem o testowanym przeze mnie Mi 10T. Ten również miał prostokątną wyspę aparatu z wyróżniającym się dużym obiektywem. W Redmi Note 10 Pro został on dodatkowo otoczony srebrną ramką, podobnie wykończono oczko w Mi 11, którego recenzję możecie już przeczytać na naszym portalu.

Redmi Note 10 Pro czerpie design z Mi 10T Pro

Wygląda jednak na to, że Xiaomi zrobiło swoisty miks wysp (design tysiąca wysp?). Ta z Redmi Note 10 Pro przypomina bowiem aparat nadchodzącego Redmi K40 Pro. Zobaczcie sami:

Redmi K40 Pro

To nie wszystko, co możemy wywnioskować z pudełka. W końcu widzimy w całej okazałości przedni panel – górna oraz boczne ramki są symetryczne oraz niespecjalnie duże. Wielka nie jest również dolna ramka, więc telefon wygląda ładnie i symetrycznie, gdyż oczko do selfie umiejscowione jest centralnie.

Zobacz też: Xiaomi Mi 10S w benchmarku prawie dogonił Xiaomi Mi 11

Telefon pojawi się na rynku w co najmniej dwóch kolorach: brzoskwiniowym oraz błękitnym. Z tego co już wcześniej się dowiedzieliśmy, Redmi Note 10 Pro zadebiutuje z wyświetlaczem IPS o odświeżaniu 120 Hz. Warianty pamięci operacyjnej to 6 GB RAM oraz 8 GB RAM. W zależności od wersji dostaniemy 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. Smartfon prawdopodobnie napędzi Snapdragon 732G, a na pokładzie telefonu znajdzie się też 64-megapikselowa kamera oraz bateria o pojemności 5050 mAh.

Co sądzicie o takim wyglądzie średnipółkowca Redmi? Podoba Wam się spora wyspa na aparaty?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!