Redmi wprowadza na rynek własny monitor. Cena robi wrażenie!

Redmi wprowadza na rynek własny monitor. Cena robi wrażenie!

Mam wrażenie, że submarka Xiaomi chce zrobić wszystko, aby zaskoczyć użytkowników i jednocześnie zaoferować niesamowity stosunek ceny do możliwości. Tym razem na rynku debiutuje Redmi Display 1A i wiele wskazuje na to, że monitor ten stanie się prawdziwym hitem sprzedażowym!

Redmi Display 1A

Na tę chwilę zakup pierwszego monitora submarki Xiaomi będzie możliwy tylko w Chinach poprzez platformę crowdfundingową Youpin. Tak naprawdę nie wiemy nic na temat dostępności tego urządzenia na rynku globalnym, ale jednocześnie nie spodziewałbym się tego, że dystrybutorzy zdecydują się wprowadzić ten sprzęt do naszego kraju. Redmi Display 1A został wyceniony w Państwie Środka na 499 juanów czyli około 280 zł. I bez wątpienia ta niska cena może przyczynić się do znacznej popularności tego monitora wśród użytkowników, którzy najzwyczajniej w świecie nie chcą wydawać zbyt dużo pieniędzy na zakup nowego produktu.

Redmi wprowadza na rynek własny monitor. Cena robi wrażenie!

Redmi Display 1A otrzymał matrycę IPS LCD o przekątnej 23,8 cala oraz rozdzielczości FullHD. Ramki boczne zostały zmniejszone do minimum aby zachować minimalistyczny wygląd, a przestrzeń pod ekranem ma grubość jedynie 7,3 mm. Dodajmy do tego kąt widzenia na poziomie 178 stopni oraz specjalnie zaprojektowany tryb niskiej emisji niebieskiego światła certyfikowany przez TÜV Rheinland i otrzymamy naprawdę ciekawy sprzęt. Redmi Display 1A oferuje także jasność 250 cd/m², kontrast na poziomie 1000:1, proporcje 16:9 oraz częstotliwość odświeżania 60 Hz.

Zobacz także: Trzy nowe laptopy RedmiBook oficjalnie zaprezentowane!

Osoby, które zdecydują się na zakup do dyspozycji będą mieć jedynie trzy złącza, a mianowicie: port HDMI, VGA oraz złącze do podłączenia kabla zasilającego. Redmi Display 1A bez wątpienia nie jest sprzętem dla graczy czy bardziej wymagających użytkowników, ale bardzo ciekawi mnie to, jak monitor ten sprawdzi się w rzeczywistości. Liczę na to, że prędzej czy później doczekamy się wprowadzenia także takich sprzętów do sklepów w naszym kraju. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o Redmi Display 1A? Chcielibyście by sprzęt ten pojawił się w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!