Rendery Honor Play4 5G pojawiły się w sieci. Kolejny mocny średniak na horyzoncie!

Rendery Honor Play4 5G pojawiły się w sieci. Kolejny mocny średniak na horyzoncie!

W kwietniu tego roku firma Honor wprowadziła na rynek modele Play4T oraz Play4T Pro. Już 3 czerwca ma odbyć się konferencja producenta z Państwa Środka, na której zobaczymy dwa kolejne urządzenia z tej serii. Teraz w sieci pojawiły się oficjalne rendery modelu Play4 5G!

Honor Play4 5G już niedługo trafi na rynek

Rendery zostały opublikowane przez menadżera produktowego serii Honor Play w serwisie Weibo. Tym samym możemy założyć, że są to informacje pewne, a nie jedynie plotki, które nie odnajdą odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nadal zagadką pozostaje wygląd frontu Honor Play4 5G. Na pleckach natomiast zostaną umiejscowione cztery aparaty i oczka te będą zamknięte w prostokątnej wyspie wystającej poza bryłę obudowy. Czytnik linii papilarnych natomiast zostanie umiejscowiony na krawędzi bocznej. Co wiemy na temat specyfikacji tego urządzenia?

Rendery Honor Play4 5G pojawiły się w sieci. Kolejny mocny średniak na horyzoncie!

Za wydajność ma być odpowiedzialny ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu do 2,0 GHz na rdzeniu. Nadal nie wiemy dokładnie jaka będzie to jednostka. Wcześniejsze plotki mówiły o Kirinie 820 5G, ale procesor ten oferuje zdecydowanie większe taktowanie. Niemniej jednak pewne jest, że Honor Play4 5G będzie posiadać modem pozwalający na łączność z sieciami nowej generacji. Smartfon ten ma trafić na rynek z 4 GB, 6 GB oraz 8 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 64 GB, 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej.

Rendery Honor Play4 5G pojawiły się w sieci. Kolejny mocny średniak na horyzoncie!

Zobacz także: Huawei zgromadził zapas czipów na 2 lata

Na froncie mamy znaleźć ekran IPS LCD o przekątnej 6,81 cala oraz rozdzielczości FullHD+ (2400 x 1080 pikseli). Na pleckach zostały umiejscowione cztery aparaty, a wśród nich znajdziemy oczko główne 64 Mpix, obiektyw superszerokokątny 8 Mpix oraz dwa dodatkowe obiektywy 2 Mpix każdy. Całość ma działać dzięki baterii o pojemności 4200 mAh wspierającej szybkie ładowanie. Niestety, ale nie wiemy czy smartfon ten będzie dostępny także w wersji przeznaczonej na rynek globalny. Wszystko powinno stać się jasne już 3 czerwca podczas oficjalnej prezentacji. Oprócz Honora Play4 5G powinniśmy być światkami także prezentacji modelu Play4 Pro 5G. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o Honor Play4 5G? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!