Rendery tegorocznych Samsung Galaxy Buds Plus pojawiły się w sieci!

Samsung Galaxy Buds

Konferencja Samsunga nadchodzi wielkimi krokami. Już 11 lutego tego roku zobaczymy nowe flagowce koreańskiego giganta, ale to nie jedyna nowość, która trafi tego dnia na rynek. Producent zaprezentuje światu także Galaxy Buds Plus czyli słuchawki bezprzewodowe, których rendery teraz pojawiły się w sieci.

Samsung Galaxy Buds Plus

Oczywiście pierwsze informacje na temat bezprzewodowych słuchawek koreańskiego giganta pojawiły się już w sieci. Sprzęt ten niestety nie otrzyma aktywnej redukcji szumów, a co za tym idzie w tej kwestii pozostanie w tyle za konkurencją. ANC stało się pewnego rodzaju standardem wśród słuchawek z wyższej półki cenowej, a bez wątpienia Galaxy Buds Plus tanie nie będą. Według plotek urządzenie to ma być nawet 50% droższe niż pierwsza generacja, a co za tym idzie cena może wynieść nawet 225 dolarów czyli około 860 zł. Czy tak wysoka kwota przyciągnie fanów marki? Czas pokaże.

Plusem Samsung Galaxy Buds Plus ma być jednak spora bateria, która zapewni wiele godzin słuchania muzyki, a oczywiście pudełko, które pełni rolę także power banka, ma znacząco wydłużyć ten czas. Teraz w sieci pojawiły się rendery, które mają rzekomo dokładnie zdradzać wygląd nadchodzącej nowości koreańskiego giganta. I patrząc na te grafiki tak naprawdę słuchawki te nie będą wyróżniać się niczym konkretnym. Podobnym rozwiązać widzieliśmy już na rynku cały ogrom i Samsung najprawdopodobniej nie zaskoczy fanów marki.

Zobacz także: Samsung zainwestował 500 milionów dolarów w fabrykę wyświetlaczy w Indiach

Pewne jest, że na rynku pojawią się trzy wersje kolorystyczne Samsung Galaxy Buds Plus – czarna, biała oraz niebieska. I tak jak na smartfony z serii Galaxy S20 czekam z niecierpliwością, tak nowe słuchawki TWS koreańskiego producenta, przynajmniej według przedpremierowych informacji, nie wydają się czymś ciekawym. Oczywiście może okazać się, że plotki nie odnajdą odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale szczerze mówiąc nie chce mi się w to wierzyć. Wszystko stanie się jasne już 11 lutego!

Na zdjęciu głównym znajdują się Samsung Galaxy Buds, których recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o wyglądzie Samsung Galaxy Buds Plus? Czekacie na premierę tych słuchawek? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!