Revolut już w AppGallery! To kolejna ważna aplikacja w zasobach Huawei

Huawei nova 9

Revolut to usługa, która w Polsce cieszy się szczególnie dużą popularnością. Sporą rozpoznawalność mają również telefony Huawei, które bez Google oferują znacznie mniej aplikacji. Na szczęście chiński gigant postanowił rozpocząć współpracę z Revolut na czym skorzystamy my – użytkownicy.

Revolut dostępny w AppGallery

HMS może pochwalić się kolejną ważną aplikacją bankową. Tym razem jest to popularny fintech Revolut, który pozwala wyrobić walutową kartę płatniczą umożliwiającą nam zaoszczędzić na wymianie walut na całym świecie. Jeszcze do niedawna Revolut był uważany za must-have podczas podróży poza granice naszego kraju.

Integracja z Huawei Mobile Services sprawia, że z Revolut może zacząć korzystać (lub powrócić) naprawdę sporo osób. Aplikacja zadziała chociażby na nova 9, Huawei P40, Mate 40 czy Mate 30, a także Y6p. Oczywiście lista modeli jest znacznie dłuższa. Program jest już dostępny w AppGallery w Polsce, jak i w wielu innych krajach Europy.

Revolut to superaplikacja do zarządzania finansami, dlatego cieszymy się, że jest już dostępna dla użytkowników naszego sklepu AppGallery. Platformy finansowe, właśnie takie jak Revolut, wpisują się w nasz cel, jakim jest umożliwianie dostępu do najlepszych aplikacji i usług bankowych jeszcze większej liczbie osób na całym świecie

Siri G. Borsum, Global VP Finance vertical Eco-Development & Partnership w Huawei CBG

Co ciekawe, Ci którzy pobiorą Revolut przez AppGallery otrzymają darmową dostęp do konta Premium na aż dwa miesiące. To naprawdę korzystna oferta. Trzeba jednak się pospieszyć, bowiem odbiór nagrody jest możliwy do 31 grudnia 2021 roku.

Kliknij >>tutaj<<, aby pobrać Revolut z AppGallery!

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!