No nareszcie! Revolut dostępny poprzez przeglądarkę na komputerach!

revolut

Do tej dostęp do swojego konta w Revolut mieliśmy tylko i wyłącznie poprzez aplikację mobilną. Było to dosyć irytujące, bowiem wykonywanie wielu czynności bankowych jest o wiele wygodniejsze na wielkim ekranie. Na szczęście Revolut słucha swoich klientów i gigant właśnie udostępnił przeglądarkową wersję serwisu, choć nie wygląda ona tak jak sobie wyobrażacie.

Revolut już dostępny w przeglądarce internetowej!

Jak się okazuje, Revolut nareszcie uruchomił webową wersję swojej usługi, co jest ogromnym krokiem, bowiem do tej pory z serwisu mogliśmy korzystać tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Na swoje konto możemy zalogować się wchodząc na stronę revolut.com i klikając tam w Zaloguj się. Aby się zalogować wystarczy podać numer telefonu, specjalny kod wysłany na naszego maila oraz kod dostępu do konta. Nie musimy mieć przy sobie telefonu aby potwierdzić logowanie, co jest niewątpliwie ogromnym plusem.

Warto zobaczyć: Rusza Revolut Junior czyli nowa aplikacja dla dzieci i młodzieży

Niestety, póki co webowa wersja usługi jest niezwykle uboga. Zaraz po zalogowaniu możemy podejrzeć ile mamy pieniędzy w poszczególnych walutach, do tego możemy sprawdzić historię płatności oraz zarządzać kartami. I to tyle – nie możemy ani doładować konta, ani nawet wymienić waluty. Mało tego, nie mamy dostępu do czatu z supportem, co można uznać za ogromną wadę. Na plus wypada wcześniej wspomniane zarządzanie kartami – w razie zgubienia/kradzieży karty płatniczej możemy się szybko zalogować na konto i ją zablokować. Po każdym wylogowaniu musimy ponownie podawać wcześniej wymienione dane, czyli numer telefonu, kod dostępu oraz kod wysłany na pocztę internetową.

revolut
Revolut uruchomiony w przeglądarce

Liczę, że Revolut szybko rozwinie webową wersję usługi i jej funkcjonalność zrówna z tą w aplikacji mobilnej. Przeglądarkowa odsłona aplikacji przyda mi się zwłaszcza teraz, kiedy to po zmianie telefonu mam ogromne problemy z zalogowaniem się na konto.

Korzystacie z Revolut? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!