Revolut pozwoli Ci na anulowanie subskrypcji

revolut akcje handel
(fot. Revolut)

Wykupienie subskrypcji jest bardzo proste, jednak rezygnacja z niej może wywołać niemały zawrót głowy. Proces ten ułatwić nam chce Revolut, który ma na to ciekawy sposób.

Subskrypcje to wygodna forma otrzymania dostępu do zawartości lub funkcji premium. Niestety, odnawiają się one automatycznie i anulowanie abonamentu niekiedy potrafi być naprawdę trudne. Dodatkowo wiele osób nawet zapomina, że płaci jakąś subskrypcję, bowiem nie zagląda do wyciągu bankowego i nawet nie wie ile pieniędzy traci. Na szczęście Revolut ma pewne rozwiązanie.

Warto przeczytać: No nareszcie! Revolut dostępny poprzez przeglądarkę na komputerach!

Revolut ułatwi rezygnację ze subskrypcji

Revolut ciągle rozbudowuje swoją usługę o bardzo ciekawe funkcje, a ta najnowsza pozwoli użytkownikom zaoszczędzić na obiad w restauracji lub małe zakupy. O co chodzi? Jak się domyślacie, o lepszą kontrolę nad płaceniem subskrypcji. Deweloperzy właśnie dodają specjalny moduł do aplikacji, który jest swoistym monitorem abonamentów i cyklicznych wydatków. Przede wszystkim funkcja ta ma pozwolić na wstrzymanie bądź anulowanie danej płatności/subskrypcji bez potrzeby wizyty na stronie usługodawcy.

Revolut pozwoli Ci na anulowanie subskrypcji

Dodatkowo użytkownicy mają dostawać specjalne powiadomienia informujące o nadchodzącej płatności i w razie potrzeby będziemy mogli ją szybko zablokować. Warto dodać, że Revolut powiadomi nas również o niewystarczających środkach potrzebnych do opłacenia subskrypcji. Sam kartą Revolut płacę za kilka usług, między innymi za Netflixa oraz pCloud, a więc nowy dodatek naprawdę może mi się przydać.

Co myślicie o nowej funkcji w Revolut? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!