ROOTBLOG.pl – GizChina Polska w nowej odsłonie!

rootblog logo social

To nie żarty. By zwiększyć możliwości zmieniamy się dla Was – nazwa, szata graficzna, a także obsada. O co tutaj chodzi i jak to będzie teraz wyglądać? Krótko opiszę to poniżej!

GizChina Polska się zmienia

I są to zmiany na lepsze. Serwis w takiej formie, jaka była na GizChina Polska zniknie – ten wpis był ostatnim, jaki mogliście przeczytać na tamtym adresie. Od teraz wszystkie newsy, recenzje, poradniki i nie tylko dostępne będą na stronie ROOTBLOG.pl. Oczywiście tworzone będą one przez tę samą ekipę, którą lubiliście czytać wcześniej.

Czym podyktowana jest ta zmiana?

Oczywiście chęcią rozwoju, by dostarczać Wam, czytelnikom, więcej ciekawych treści. Wciąż będziemy pisać o chińskim sprzęcie i testować go na potęgę. Dodatkowo jednak pojawiać się zaczną urządzenia innych producentów, by móc przedstawiać pełen przekrój dostępnych na rynku urządzeń. Ponadto prężnie działać będzie kanał YT, który prowadzony będzie przez Konrada i Mateusza z ROOTBLOG.it, a na którym z czasem pojawiać będziemy się także i my.

Co nowego?

Jak wspomniałem na początku, wśród nowości znajdzie się szata graficzna, szybszy serwer oraz większy przekrój testowanych urządzeń. Już w przyszłym roku przeczytacie u nas także recenzje elektrycznych pojazdów (nie tylko deskorolek i hulajnóg) oraz dronów. Nie zabraknie także technologicznych nowinek z całego świata (nie tylko z Chin) i porównań sprzętu różnych producentów (Xiaomi z Apple, Samsunga z Huawei…). Jednym słowem – treści będzie więcej i będziemy się starać, by były dla Was jeszcze ciekawsze, niż były teraz.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!