ROOTdeals – Amazfit GTR już do kupienia

huami amazfit gtr

Amazfit GTR 47 mm został zaprezentowany kilka dni temu w Chinach, a już teraz sprzęt ten dostępny jest w sklepach oferujących wysyłkę do Europy, a w tym i do naszego kraju. Rozpiętość cenowa jest wręcz ogromna, ale udało się nam odnaleźć najlepszą ofertę na inteligentny zegarek chińskiego producenta.

Amazfit GTR 47 mm w Gearbest

Aktualnie nowy zegarek firmy Amazfit jest dostępny w sklepie Gearbest. Smartwatch ma tam w regularnej cenie kosztować około 180 dolarów czyli jakieś 680 zł. Jednak w najbliższych dniach, w przedsprzedaży, Amazfit GTR 47 mm dostępny jest w obniżonej cenie wynoszącej dokładnie 139,99 dolara, a to uwzględniając aktualny kurs daje nam niespełna 540 zł. Za tą kwotę dostępna jest zarówno wersja z kopertą wykonaną ze stali jak i z aluminium. Wysyłka sprzętu ma rozpocząć się pomiędzy 31 lipca a 3 sierpnia, ale warto pamiętać o tym, że w tego typu przedsprzedaż niejednokrotnie zdarzały się opóźnienia. Co zatem otrzymamy za niespełna 540 zł?

huami amazfit gtr karta

Zobacz także: Amazfit Verge 2 z EKG zaprezentowany razem z Amazfit Health Watch

Amazfit GTR 47 mm został wyposażony w wyświetlacz AMOLED, mający zapewnić rewelacyjną czytelność w pełnym słońcu, o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 piksele. Nie zabrakło także NFC wykorzystywanego do AliPay (brak wsparcia dla Google Pay), wodoodporności 5 ATM, GPS i GLONASS, barometru czy ciągłego pomiaru tętna. Jak przystało na zegarek sportowy do dyspozycji mamy sporą liczbę funkcji sportowych, a wyniki możemy analizować w dedykowanej aplikacji. Co ciekawe Amazfit GTR 47 mm w samych Chinach został wyceniony na 999 juanów czyli około 550 zł. Tym samym kupno tego urządzenia za 540 zł w chińskim sklepie z wysyłką do Polski wydaje się wręcz rewelacyjną ofertą.

Zamów Amazfit GTR w sklepie GearBest w najlepszej cenie!

Co myślicie o Amazfit GTR 47 mm? Zamierzacie zakupić ten inteligentny zegarek? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!