Rossmann i zestawy gamingowe? Rozpoczęła się ciekawa promocja

rossmann
(fot. Galeria Korona)

Jak się okazuje, Rossmann chce nas zaskoczyć na Święta Bożego Narodzenia i swoją ofertą zaczyna celować w graczy. Akcesoria gamingowe już możemy znaleźć w przecenie.

Akcesoria gamingowe firmy i-Star World do kupienia w sklepach Rossmann

Zazwyczaj w sklepach Rossmann kupujemy kosmetyki, perfumy czy akcesoria domowe. Teraz jednak sieć postanowiła wyjść z czymś mniej oczywistym. Mowa tu o produktach powstałych z myślą o graczach.

Już teraz Rossmann pozwala zakupić peryferia gamingowe holenderskiej firmy i-Star World. Mowa tu o klawiaturze, myszce oraz słuchawkach. Cały zestaw można zakupić za jedyne 99,99 złotych, co jest dosyć kuszącą opcją. Warto dodać, że bez obniżki cena zestawu (według sklepu) wynosi 159,99 PLN.

Muszę dodać, że peryferia można zakupić oddzielnie, jednak wtedy są one droższe:

  • Klawiatura: 49,99 złotych (przecena z 69,99 złotych),
  • Myszka: 34,99 złotych (zamiast 59,99 złotych),
  • Słuchawki: 49,99 złotych (zamiast 69,99 złotych).
rossmann
(fot. Rossmann)

Promocja rozpoczęła się już kilka dni temu (01.11) i potrwa do połowy listopada, a dokładnie do 15.11.2021. Produkty są dostępne na stronie Rossmann. Niestety, nie wiemy czy można je odnaleźć również w sklepach stacjonarnych.

Ciężko nam ocenić jakość tych produktów, jednak trzeba przyznać, że cena całego zestawu jest naprawdę kusząca. I choć zapewne nie pozwoli nam pograć na profesjonalnym poziomie, tak z pewnością mogą to być swego rodzaju punkty startowe. Tym bardziej, że sprzęt jest podświetlany i wygląda całkiem ładnie.

Źródło: Rossmann przez telepolis

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!