Rusza przedsprzedaż nowego polskiego czytnika e-booków czyli inkBOOK Calypso!

Rusza przedsprzedaż nowego polskiego czytnika e-booków czyli inkBOOK Calypso!

Firma inkBOOK to polska marka, która tak naprawdę cieszy się naprawdę sporą popularnością wśród fanów czytania e-booków. Teraz producent ten wprowadza na rynek zupełnie nowy sprzęt, które przedsprzedaż ruszyła już teraz. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu!

inkBOOK Calypso

Nowy model czytnika e-book polskiej marki został wyposażony w ekran E Ink o przekątnej 6 cali. Nie zabrakło także płynnej regulacji podświetlenia czy barwy światła oraz przycisków bocznych, a sam wyświetlacz możemy obsługiwać także dotykowo, co bez wątpienia zwiększa komfort czytania. inkBOOK Calypso wspiera nie tylko najpopularniejsze formaty takie jak EPUB, PDF, DOC czy MOBI, ale daje także użytkownikowi dostęp do wręcz gigantycznej bazy książek czy prasy poprzez takie serwisy jak Legimi, Empik Go czy Publio. Osoby, które chcą czytać w języku obcym także znajdą coś dla siebie. Urządzenie oferuje integrację z zagranicznymi serwisami takimi jak amerykański Amazon Kindle, niemieckie Skoobe czy francuski Youboox.

Rusza przedsprzedaż nowego polskiego czytnika e-booków czyli inkBOOK Calypso!

Czytnik e-booków posiada także opcję zmiany wielkości czcionki, a dzięki temu z urządzenia będzie mógł korzystać dosłownie każdy. Całość ma wymiary 159 x 114 x 9 mm i waży zaledwie 155 g. inkBOOK Calypso ma być urządzeniem przenośnym, które będziemy mogli mieć zawsze przy sobie i w dowolnym miejscu przeczytać ulubioną książkę czy czasopismo. Na pliki użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej czyli przestrzeń mającą pomieścić nawet 10000 e-booków. Dodatkowo możemy wykorzystać także slot na karty pamięci microSD o pojemności do 32 GB.

inkbook calypso niebieski legimi

Zobacz także: inkBook Prime HD – polski czytnik ebooków z podświetleniem przetestowany!

Przedsprzedaż inkBOOK Calypso

Regularna sprzedaż inkBOOK Calypso rozpocznie się już 7 sierpnia tego roku. Niemniej jednak już teraz osoby zainteresowane kupnem mogą zamówić sprzęt ten w przedsprzedaży. Cena nowego czytnika e-booków polskiej marki została ustalona na poziomie 499 zł, a osoby, które zdecydują się kupić to urządzenie przed 7 sierpnia otrzymają całkowicie za darmo etui Yoga o wartości 79 zł. Dodatkowo kilku szczęśliwców ma szansę na wybranie dostępu na 12 miesięcy do prawie wszystkich polskich e-booków w ramach abonamentu Legimi. inkBOOK Calypso dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych – niebieskiej, czerwonej, srebrnej, różowej oraz czarnej.

Co myślicie o inkBOOK Calypso? Zamierzacie zakupić ten sprzęt? Korzystacie na co dzień z czytników e-booków? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!