Saints Row: The Third i Automachef za darmo dla każdego!

saints row

Epic Games Store coraz bardziej rozpieszcza nas promocjami, dzięki którym możemy uzyskać świetne tytuły kompletnie za darmo. Co tym razem jest rozdawane? Prawdziwe petardy!

Saints Row: The Third Remastered za darmo w Epic Games Store

Pierwszym tytułem jest Saints Row: The Third Remastered, czyli odświeżona wersja popularnej gry z 2011 roku. Normalnie musielibyśmy za nią zapłacić 169 złotych. Jednak do 2 września 2021 roku możemy ją odebrać kompletnie za darmo w Epic Games Store.

Saints Row®: The Third™ Remastered daje Ci kontrolę nad Świętymi u szczytu ich potęgi oraz możliwość pokazania tego wszystkim dookoła. To Twoje miasto. To Twoje zasady. Lata po przejęciu Stilwater dla siebie, Święci z Trzeciej Ulicy ewoluowali z ulicznego gangu do rozpoznawalnej marki – z własną serią obuwia, napojami energetycznymi i figurkami Johny’ego Gata z dużą głową (wszystkie produkty do kupienia w Twoim okolicznym sklepie). Święci są królami Stilwater, jednak ich sława nie obeszła się bez echa. Syndykat – legendarne, kryminalne braterstwo z koneksjami na całym świecie – zwróciło uwagę na Świętych i domaga się oddania przez nich hołdu.

Kliknij >>tutaj<<, aby pobrać Saints Row: The Third Remastered.

Automachef za darmo w Epic Games Store

Drugim tytułem jest gra logiczna firmy Team17, czyli Automachef. Normalnie kosztuje ona 53,99 PLN, jednak do 2 września możemy ją odebrać bez ponoszenia żadnych kosztów. Gra przekonuje do siebie niskimi wymaganiami sprzętowymi, dzięki czemu zagramy w nią nawet na nowym laptopie z zintegrowanym układem graficznym.

Witaj w Automachef, grze logicznej z naciskiem na zarządzanie zasobami, w której możesz projektować kuchnie, programować maszyny i obserwować, jak Twój geniusz budzi się do życia! Już dzisiaj zaprojektuj kuchnię jutra!

Kliknij >>tutaj<<, aby pobrać Automachef.

Źródło: Epic

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!