niedziela, Wrzesień 22, 2019
Strona główna Akcesoria Samochodowy uchwyt na napoje z regulacją temperatury? Poznajcie NAVITEL TC500!

Samochodowy uchwyt na napoje z regulacją temperatury? Poznajcie NAVITEL TC500!

-

Firma NAVITEL przedstawiła nowe akcesorium, które właśnie weszło do regularnej oferty. Jest nim uchwyt na napoje wyposażony w regulację temperatury przeznaczony przede wszystkich dla kierowców, którzy spędzają sporo czasu w samochodzie. 

NAVITEL TC500

Całość wykonana jest z tworzywa ABS oraz aluminium. To ma zagwarantować odpowiednią wytrzymałość oraz odporność na zarysowania czy niespodziewane upadki. Głównym zadaniem uchwytu jest podtrzymywanie odpowiedniej temperatury napojów. Dostępne są dwie opcje: ogrzewanie pozwalające podgrzać zawartość do 60°C oraz chłodzenie zmniejszające temperaturę napoju do 5°C. Tym samym NAVITEL TC500 jest w stanie sprawić, że ulubiona kawa pozostanie gorąca w zimę, a chłodne napoje nie nagrzeją się w lato. Akcesorium stworzono z myślą o pojazdach z napięciem 12 V. Sprzęt ten możemy podłączyć bezpośrednio do gniazdka zapalniczki.

navitel tc500 (3)

Wprowadzenie modelu TC500 to kolejny krok w stronę rozwoju segmentu akcesoriów marki NAVITEL. W tym roku stawiamy przede wszystkim na innowacyjność i funkcjonalność urządzeń dedykowanych dla kierowców. Jestem przekonany, że uchwyt na napoje stanie się niezbędnym gadżetem w każdym aucie. Nasz priorytet to zapewnienie maksymalnego komfortu użytkownika podczas podróży.

– opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Zobacz też: T757 LTE czyli pierwszy tablet z LTE firmy NAVITEL

W pudełku razem z uchwytem otrzymujemy dodatkowo podkładkę, ładowarkę samochodową, instrukcję oraz kartę gwarancyjną. Sugerowana cena NAVITEL TC500 wynosi zaledwie 149 zł. Z jednej strony coś niesamowicie prostego, a z drugiej wyjątkowo przydatnego. Myślę, że każdy profesjonalny kierowca czy osoba, która w aucie spędza długie godziny doceni idealną temperaturę ulubionego napoju!

Co myślicie o uchwycie przygotowanym przez firmę Navitel? Zamierzacie zakupić model TC500? Zapraszamy do komentowania!

Kamil Kuźnik
Student Automatyki i Robotyki na AGH w Krakowie. Z technologią związany od najmłodszych lat. Fan szybkich smartfonów, ciekawych słuchawek i dobrego piwa.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej