Promocja: Świetny dysk Samsung 980 w kosmicznie niskiej cenie!

Samsung 980
Samsung 980

Jeśli ktoś poszukuje taniego i dobrego dysku NVMe popularnej marki, to mamy dobrą wiadomość. Otóż na Amazonie przeceniony został dysk Samsung 980 o pojemności 500 GB.

Samsung 980 do kupienia za niecałe 160 złotych

Samsung 980 często nazywany jest najlepszym dyskiem NVMe bez DRAM-u. Brak tego udogodnienia sprawia, że faktycznie jest to produkt budżetowy, ale w sprzyjających warunkach wydajnością dogania droższe dyski z DRAM-em. Ponadto cieszy się też niewielkim prawdopodobieństwem uszkodzenia. Sam na ten dysk zdecydowałem się jeszcze w styczniu, bowiem poszukiwałem sprzętu, który będzie współpracował z LVFS i Corebootem. Jak się okazuje, Samsung 980 idealnie się wpasował.

Teraz natomiast poszukiwałem dysków do mojego serwera i trafiłem na promocję. Otóż dysk Samsung 980 o pojemności 500 GB został przeceniony w sklepie Amazon.pl. Zamiast standardowych 189 PLN (co już jest ceną świetną – ja pod koniec stycznia płaciłem ponad 230 złotych), kosztuje zaledwie 158,90 PLN! Przesyłka jest darmowa.

Oferta w Amazon
Oferta w Amazon

Sam zakupiłem dwie sztuki do utworzenia macierzy RAID 1. Radzę się jednak pospieszyć z zakupem, bo jeszcze wczoraj dysk ten kosztował 158 złotych. Cena powoli rośnie – zapewne wraz ze wzrostem sprzedanych sztuk.

LINK DO PROMOCJI W AMAZON

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!